Конкурс стартапів "Стійке місто": приймання заявок триватиме до 9 червня

Конкурс стартапів "Стійке місто": приймання заявок триватиме до 9 червня

Конкурс стартапів "Стійке місто"
У Києві триває реєстрація на стартап "Стійке місто". КМДА

У Києві триває реєстрація стартапів на акселераційну програму "Стійке місто". Наразі заявки подали вже 20 команд. Інноваторів шукають серед молоді, підприємців та айті-розробників. Конкурс відбудеться 26-27 червня 2024 року.

Про це йдеться на офіційному порталі Києва.

"Разом з КПІ ім. Ігоря Сікорського, Sikorsky Challenge та Klitschko Foundation шукаємо інноваційні рішення для розв'язання проблем внаслідок руйнування інфраструктури та будівель", — зазначив керівник цифрової трансформації Києва і заступник голови КМДА Петро Оленич.

За його словами, це можуть бути аналітичні системи енергетичного менеджменту, програми для визначення стійкості будівель, інтерфейси для відображення енергомоніторингу.

Заявки вже подали 20 команд. Реєстрація на акселераційну програму "Стійке місто" триває до 9 червня 2024 року. Долучитися й отримати гранти можна за посиланням. Конкурс відбудеться 26-27 червня у форматі офлайн та онлайн. Перші три призові місця отримають гранти від організаторів.

Раніше повідомлялося, що у межах акселераційної програми буде розроблений коефіцієнт стійкості житлових будівель міста та проведений конкурс "Смарт-системи енергомоніторингу і програмні рішення розвитку систем енергетичного менеджменту". Він охопить аналітичні системи енергетичного менеджменту житлових будівель, програмні рішення для аналізу даних із систем обліку енергії, інтерфейси для відображення результатів енергомоніторингу, системи IoT для збору даних, алгоритми машинного навчання для прогнозування та оптимізації енергоспоживання.

На початок