У київському парку висадили дерева на згадку про розвідників, які загинули під час війни

У київському парку висадили дерева на згадку про розвідників, які загинули під час війни

У Парку моряків у Києві висадили дерева в пам'ять про розвідників ГУР, загиблих на війні
У Парку моряків висадили дерева на згадку про розвідників, які загинули під час російсько-української війни, Київ, 9 травня 2024 р. ГУР МО/Facebook

У Подільському районі Києва представники столичної влади та працівники Головного управління розвідки Міноборони висадили молоді дерева в пам'ять про військових-розвідників, які загинули, захищаючи Україну від російської агресії.

Про це йдеться у дописі на сторінці ГУР у Facebook.

Захід приурочили до Дня Європи, який відзначається 9 травня. Ініціював акцію начальник ГУР генерал-лейтенант Кирило Буданов.

У пам'ять про героїв-розвідників колеги з ГУР та представники місцевого самоврядування висадили у Парку моряків саджанці сакур, платанів та кущів ялівцю.

На спільній молитві згадали усіх захисниць та захисників, які віддали життя за свободу України та Європи.

"Сьогодні ми вшановуємо наших воїнів, які на фронті боронять Україну — державу, розташовану у центрі Європи. Ці дерева — символ нашої пам'яті. Вони завжди нагадуватимуть про подвиг наших героїв — захисників вільної України та Європи. Пам'ятаємо, віримо, молимось і боремось", — сказав керівник капеланської служби ГУР отець Костянтин Холодов.

Що відомо про озеленення Києва

У зелених зонах столиці від початку 2024 року з'явились близько тисячі нових дерев, більше 9 тисяч кущів та 11 тисяч квітів.

Зокрема, в березні на бульварі Шевченка висадили 30 тополь, які подарували місту меценати.

У квітні в парку "Відрадний", що у Солом'янському районі, висадили 7 молодих дерев. Відтепер алея складається з 30 квітучих сакур.

На Трухановому острові "зеленбудівці" Дніпровського району висадили 3 тисячі сіянців сосни. Парк Партизанської слави в Дарницькому районі теж поповнився хвойними.

У сквері Тампере з'явились 90 кущів бірючини. Також за підтримки меценатів, комунальники висадили понад 20 кущів бузку в Наводницькому парку в Печерському районі.

На початок