Корупційні ризики у КМДА: адміністрація оголосила опитування щодо своєї діяльності

Корупційні ризики у КМДА: адміністрація оголосила опитування щодо своєї діяльності

У Києві міська влада розпочала анонімне опитування для оцінювання корупційних ризиків у своїй діяльності.

Про це повідомляє Департамент з питань запобігання та виявлення корупції Київської міської державної адміністрації.

Зазначається, що робоча група з оцінювання корупційних ризиків у діяльності міської адміністрації розробила анкету для громадян та юридичних осіб. Насамперед для громадських організацій, які взаємодіяли, взаємодіють чи в перспективі можуть співпрацювати з адміністрацією.

"Результати тестування використають для подальшої мінімізації та усунення корупційних ризиків, а також врахують під час підготовки Антикорупційної програми на 2024-2026 роки", — йдеться у повідомленні.

Форма анонімного опитування діє за посиланням. Опитування триватиме до 30 квітня.

У жовтні минулого року міський голова повідомив, що Київ першим із міст України створив Департамент із питань запобігання та виявлення корупції. Мета його роботи — оцінювати корупційні ризики у рішеннях міської влади і стежити за ефективним використанням коштів міського бюджету.

На початку квітня у КМДА поінформували, що розпочали роботу над оцінюванням корупційних ризиків. Профільний департамент адміністрації запрошував представників громадськості долучитися та надати кандидатури для включення до складу робочої групи з оцінювання корупційних ризиків.

Раніше повідомлялося, що Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) під'єднало Київську міську державну адміністрацію до Єдиного порталу повідомлень викривачів. На цій платформі українці можуть повідомляти про факти корупції, свідками яких вони стали.

На початок