У Вишневому на Київщині скасували тендер на будівництво нової мерії

У Вишневому на Київщині скасували тендер на будівництво нової мерії

У Вишневому на Київщині скасували тендер на будівництво нової мерії
Логотип "Prozorro" на моніторі комп'ютера. Фото УНІАН

Посадовці м. Вишневе у Київській області скасували повторний тендер на реконструкцію занедбаного кінотеатру під будівлю мерії. Планували витратити на роботи понад 186 млн грн.

Про це повідомляється в системі Prozorro.

Роботи замовило комунальне підприємство "Головне управління комунального господарства" міста Вишневе. Та виявив бажання взяти участь у торгах лише один підрядник — ТОВ "Максима Буд". Утім, йому відмовили в участі в аукціоні через відсутність гарантійного листа.

У вересні 2023 року Фонд державного майна повідомив, що виставив на приватизацію майновий комплекс державної установи "Український дім фарфоро-фаянсової промисловості". Продати збираються й офісний корпус, частина якого використовується виконавчим комітетом Вишневої міської ради.

Через це у Вишневому вирішили звести нову будівлю для мерії. Оголосили тендер в системі Prozorro торік у жовтні. Виконання робіт теж доручили ТОВ "Максима Буд". Та тоді тендер скасували через технічні помилки під час розрахування очікуваної вартості предмета закупівлі.

Раніше повідомлялося, що аукціон щодо оренди Житнього ринку на столичному Подолі, який був запланований на 15 квітня, вирішили скасувати. Департаменти КМДА спільно з громадськістю напрацюють оновлені умови для майбутнього інвестора, які дозволять створити оптимальну концепцію відродження ринку.

На початок