КМДА зупинила аукціон з надання в оренду Житнього ринку

КМДА зупинила аукціон з надання в оренду Житнього ринку

Житній ринок
Житній ринок. Фото: УНІАН

Аукціон щодо оренди Житнього ринку на столичному Подолі, який був запланований на 15 квітня, вирішили відмінити.

Про це повідомляє КМДА.

Департаменти КМДА спільно з громадськістю напрацюють оновлені умови для майбутнього інвестора, які дозволять створити оптимальну концепцію відродження ринку.

"Враховуючи резонанс серед громади Києва, ми прийняли рішення не проводити аукціон зараз, напрацювати разом з киянами нові умови конкурсу та вимоги до потенційного орендаря", — зазначив повідомив директор Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА Володимир Костіков.

Водночас головною умовою оренди Житнього ринку залишиться термінове проведення капітального ремонту і збереження функціоналу.

Що відомо про Житній ринок

19 березня стало відомо, що Житній ринок виставили на аукціон за право оренди, він мав відбутися 25 березня. Початкова ціна — 2,47 млн грн. Договір планували укласти на 15 років, однак його можуть розірвати достроково, якщо не виконуватимуться умови оренди.

Шеф-кухар та блогер Євген Клопотенко закликав громадськість об'єднатися, щоби взяти участь в аукціоні оренди Житнього ринку на Подолі задля збереження унікальної пам'ятки пізнього модернізму Києва.

Житній ринок, що розташований на Подолі, є одним із найстаріших ринків столиці. Нинішнє його приміщення було збудоване у 1980 році.

На початок