Водіїв попередили про обмеження руху в районі нової розв'язки на Оболоні

Водіїв попередили про обмеження руху в районі нової розв'язки на Оболоні

Розв'язка на Оболоні: на вул. Богатирській у Києві діють обмеження руху з 13 до 21 квітня
Будівництво транспортної розв'язки на перетині вул. Богатирської і Полярної, Київ, 23 березня 2024 р. Фото: Скріншот з відео Віталій Кличко/Telegram

Із 13 до 21 квітня на вул. Богатирській в Оболонському районі Києва тимчасово обмежать рух транспорту. Це пов'язано з будівництвом шляхопроводу на перетині доріг.

Про це інформує Київська міська державна адміністрація з посиланням на "Київавтодор".

На перетині вулиць Богатирської та Полярної триває реконструкція транспортної розв'язки, щоб збільшити пропускну спроможність транспорту.

Комунальна корпорація "Київавтодор" просить враховувати інформацію про дорожні роботи під час планування маршруту.

Водіїв попередили про обмеження руху в районі нової розв'язки на Оболоні
Схема руху транспорту під час реконструкції розв'язки на перетині вул. Богатирської і Полярної в Києві. Фото: КМДА

Що відомо про будівництво нової розв'язки на Оболоні

У березні 2023 року стало відомо, що в Києві на перетині вулиць Богатирської та Полярної в Києві планується будівництво дворівневої розв'язки типу "неповний лист конюшини".

Довжина основного проїзду становитиме близько трьох кілометрів. На шляхопроводі буде 6 смуг руху для авто і велосипедні доріжки. Також облаштують новий підземний перехід.

У липні минулого року почали встановлювати опорні конструкції. Місцева влада очікує, що реконструкція збільшить пропускну спроможність та зменшить затори на Оболоні.

Міський голова Кличко обіцяє, що до кінця квітня 2024 року відкриють проїзд через новозбудований шляхопровід по вул. Полярній.

На початок