Ремонт дороги: у Києві закриють один із тролейбусних маршрутів

Ремонт дороги: у Києві закриють один із тролейбусних маршрутів

У Києві комунальники проводитимуть реконструкцію транспортної розв'язки. У зв'язку із цим до кінця травня припиниться рух одного із тролейбусних маршрутів.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації із посиланням на Департамент транспортної інфраструктури.

"Відзавтра, 12 квітня, і до 31 травня рух тролейбусів маршруту № 32 буде закритий. Натомість маршрутом тролейбуса № 32 тимчасово курсуватиме автобус № 32-ТР "Вул. Північна — вул. Сошенка", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що зміни в роботі пасажирського транспорту пов'язані з реконструкцією транспортної розв'язки на перетині вулиць Полярної та Богатирської.

Раніше повідомлялося, що у Києві до 31 травня на вулиці Крайня частково обмежать рух транспорту через ремонт дороги. Комунальники замінять дорожнє покриття площею 80 тисяч м², відремонтують тротуари, а на пішохідних переходах понизять бордюри та влаштують тактильну плитку. Загалом у 2024 році заплановано відновити більше 25 вулиць міста загальною площею 334,3 тисяч м².

На початок