Рівень води у Дніпрі знижується: у Києві підтоплень не фіксують

Рівень води у Дніпрі знижується: у Києві підтоплень не фіксують

Рівень води у Дніпрі знижується: у Києві підтоплень не фіксують
Розлив р. Дніпро у Києві. Фото: КМВА/Telegram

Рівень Дніпра в межах Києва опустився до свого мінімуму з початку весни 2024 року. За останню добу — зменшився на 40 см. Та рівень небезпеки гідрологічних явищ залишається І (жовтий).

Про це інформує Київська міська військова адміністрація.

"Рівень води р. Дніпро у Києві біля моста "Метро" за минулу добу змінювався від 594 см до 511 см, а на 8 годину 1 квітня становив 492 см над "0" поста. Температура води — 8,2 град. С", — йдеться у повідомленні.

Станом на 1 квітня аварійних підтоплень по місту не зафіксовано.

"Промислові об’єкти й житлові масиви міста поза небезпекою. Моніторинг цьогорічного водопілля триває", — повідомив начальник КМВА Сергій Попко.

Раніше столичні рятувальники тренувались долати наслідки повені. Під час навчань аварійно-рятувальні підрозділи тренувалися розгортати штаб, відкачувати воду з підтопленого об'єкта, рятувати "потерпілих" із човна, що дрейфує, надавати меддопомогу, проводити евакуацію.

21–26 березня на р. Дніпро в Києві та Бориспільському районі Київської області спостерігалися різкі коливання води у Дніпрі: у Києві та області була загроза підтоплень. Рівень води утримувався відміток затоплення заплав та понижених прирічкових територій.

На початок