Громада Броварів передала військовим пів сотні дронів і автомобіль

Громада Броварів передала військовим пів сотні дронів і автомобіль

Бровари передали для потреб військових пів сотні дронів і пікап
Бровари передали для потреб військових пів сотні дронів, Київська область, березень 2024 р. Фото: Скріншот з відео Ігоря Сапожка/Telegram

Броварська громада придбала і передала військовим автомобіль та партію ударних дронів. Техніка виконуватиме бойові завдання на передовій.

Про це поінформував у своєму Telegram міський голова Броварів Ігор Сапожко.

Так, автомобіль і комплект гуми для коліс закупили у межах програми підтримки підрозділів Збройних сил і територіальної оборони.

Громада Броварів передала військовим пів сотні дронів і автомобіль
Пікап, переданий військовим від громади Броварів, Київська область, березень 2024 р. Фото: Скріншот з відео Ігоря Сапожка/Telegram

Пікап, придбаний коштом місцевого бюджету, отримали військові 152 ОМБр, де несуть службу близько 300 броварчан.

Через кілька днів громада Броварів передала для потреб захисників 50 FPV-дронів. Вони допоможуть підрозділу БпЛА, який обороняє Лимано-Куп'янський напрямок.

Що відомо про допомогу ЗСУ від громад Київщини

Депутати Бучанської міської ради наприкінці лютого 2024 року виділили 6,2 мільйона гривень, щоб придбати безпілотники для військових.

Також у лютому Макарівська селищна рада виділила 12,5 мільйонів гривень для закупівлі безпілотників та окопних РЕБ військовим.

Наприкінці 2023 року депутати Ірпінської міської ради ухвалили міський бюджет-2024, в якому передбачили 15 мільйонів гривень на програму системної допомоги військовим. До того, в листопаді 2023 року, депутати Ірпінської міськради проголосували за виділення 2,5 млн грн на потреби військових та Національної гвардії. Окремо Ірпінь виділив 5 мільйонів грн на дрони для захисників.

У грудні 2023 року в Броварах за кошти міського бюджету придбали два позашляховики для підрозділу територіальної оборони. Також міська рада виділила 12 млн грн на закупівлю вантажівок для ЗСУ.

На початок