Безоплатні екскурсії весняним Києвом: де можна побувати цього тижня

Безоплатні екскурсії весняним Києвом: де можна побувати цього тижня

Безоплатні екскурсії весняним Києвом
Київ. Фото: КМДА

У Києві із 7 до 10 березня 2024 року відбудуться 5 безоплатних екскурсій. Зокрема, і маршрут для людей із порушеннями слуху.

Про це інформує офіційний портал Києва.

Перша безоплатна прогулянка "Провулками київського Кудрявця" відбудеться у четвер, 7 березня.

Зазначається, що цей маршрут розроблений з урахуванням інтересів людей із порушеннями слуху і присвячений літописним місцям Києва і творінням багатьох видатних киян — архітекторів, художників, письменників та акторів, які мешкали в цій місцевості в різні часи.

Екскурсія проводитиметься в супроводі перекладача жестової мови. Реєстрація за посиланням.

У п'ятницю відбудеться дві екскурсії.

"Київ: стежиною воєнної історії", під час якої можна побачити низку об’єктів мілітарної історії Києва, а також дізнатися про події багаторічної боротьби за незалежність України, що триває й донині. Місце зустрічі вказане в реєстраційних анкетах.

Також на 8 березня кияни та гості столиці зможуть зареєструватися на екскурсію "Прогулянка старим Києвом", на якій почують про будівництво Володимирського собору, а також ознайомляться з історіями Золотих воріт, Софійського собору.

У суботу, 8 березня, також заплановані дві екскурсії.

"Київ історичний" — прогулянка присвячена історії стародавнього Києва, його пам’яткам, архітектурі та Подолу. Зареєструватися можна тут.

Екскурсія "Київ незламний" ознайомить містян і гостей столиці з історією воєнного Києва — з часів Другої світової війни й до повномасштабного вторгнення. Реєстрація наразі триває.

У КМДА наголошують, що реєстрація на екскурсії обов'язкова, кількість місць обмежена. Учасники отримають підтвердження реєстрації повідомленням на електронну пошту та телефонним дзвінком.

"Екскурсійні маршрути розроблені відповідно до умов воєнного стану, тому в разі оголошення повітряної тривоги всі учасники екскурсії зможуть пройти в укриття, що розташовані неподалік", — йдеться у повідомленні.

На початок