Безоплатні екскурсії у Києві: де можна побувати цього тижня

Безоплатні екскурсії у Києві: де можна побувати цього тижня

Безоплатні екскурсії у Києві: де можна побувати цього тижня
Володимирський собор у Києві. Фото: КМДА

Цього тижня, з 22 по 24 лютого, у Києві відбудуться 5 безоплатних екскурсій містом і 1 лекторій. Заходи триватимуть з четверга по суботу. Для участі необхідно зареєструватися.

Про це йдеться на офіційному порталі Києва.

Перша екскурсія "Як козаки та магістрат на Подолі жили" цього тижня відбудеться у четвер 22 лютого. Гіди розкажуть таємниці середньовічного Подолу та про традиції київського самоуправління. Реєстрація за посиланням.

У п'ятницю усі охочі зможуть відвідати екскурсію "Прогулянка старим Києвом", на якій дізнаються про будівництво Володимирського собору, ознайомляться з історіями Золотих воріт, Софійського собору тощо. Місце зустрічі вказане в реєстраційній анкеті.

Також у п'ятницю 23 лютого відбудеться екскурсія "Провулками київського Кудрявця", присвячена літописним місцям Києва і творінням багатьох видатних киян — архітекторів, художників, письменників та акторів, які мешкали в цій місцевості в різні часи. Зареєструватися можна тут.

Лекторій "Відомі гості Києва" також відбудеться у п'ятницю увечері. На заході учасники дізнаються про відомих особистостей, які відвідували Київ, про їхні враження від міста і спогади про доленосні зустрічі. Для участі необхідно заповнити анкету.

24 лютого у суботу буде можливість побачити низку об'єктів мілітарної історії Києва, а також дізнатися про події багаторічної боротьби за незалежність України, що триває й донині. Назва екскурсії: "Київ: стежиною воєнної історії". Реєстрація за посиланням.

Організатори заходів наголошують, що реєстрація на екскурсії та лекторії обов'язкова, кількість місць обмежена. Учасники отримають підтвердження реєстрації повідомленням на електронну пошту та телефонним дзвінком.

"Екскурсійні маршрути розроблені відповідно до умов воєнного стану, тому в разі оголошення повітряної тривоги всі учасники екскурсії чи лекторію зможуть пройти в укриття, що розташовані неподалік", — йдеться у повідомленні.

На початок