Як працює ППО під Києвом: Наєв оприлюднив нове відео роботи мобільних вогневих груп

Як працює ППО під Києвом: Наєв оприлюднив нове відео роботи мобільних вогневих груп

Як працює ППО під Києвом: Наєв оприлюднив нове відео роботи мобільних вогневих груп
. ППО під Києвом. Фото: Скріншот з відео Сергій Наєв/Facebook

Мобільні вогневі групи, які входять до ешелону прикриття об’єктів критичної інфраструктури та цивільного населення Києва, постійно працюють над підвищенням ефективності своїх навичок, щоби не дати російським військам жодних шансів.

Про таке розповів командувач Об'єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв.

"Подякував воїнам зі складу розрахунків мобільних вогневих груп, які входять до ешелону прикриття об’єктів критичної інфраструктури та цивільного населення Києва", — йдеться у дописі Сергія Наєва.

Він також виклав відео роботи військовослужбовців.

"Ми постійно працюємо над підвищенням ефективності та майстерності наших бійців. Українці мають бути впевнені, що мобільні вогневі групи у зоні своєї відповідальності не дають ворогу жодних шансів", — зазначив командувач Об'єднаних сил ЗСУ

Що відомо про сили і засоби ППО, залучені до захисту Києва

Улітку 2022 року навколо столиці створили ешелоновану систему протиповітряної оборони. Вона постійно вдосконалюється, повідомив командувач угруповання сил і засобів оборони Києва Олександр Павлюк.

Наприкінці жовтня минулого року до Києва надійшли нові системи протиповітряної оборони для захисту об'єктів енергетичної інфраструктури від російських атак.

Сили та засоби ППО в районі Києва постійно маневрують на місцевості, щоб війська РФ не вирахували їхніх позицій. Водночас уся система постійно підтримується у бойовій готовності.

На випадок повітряних атак росіян, зокрема дронами, у підрозділах угруповання сил та засобів оборони Києва створили мобільні вогневі групи.

У травні одна з частин Сухопутних військ під Києвом отримала партію засобів протиповітряної оборони для захисту столиці від повітряних загроз.

На початку жовтня 2023 року вирішили збільшити у Північній операційній зоні кількість мобільних вогневих груп ППО для захисту населення та енергооб'єктів від російських атак.

На початок