Підрозділу ППО, що захищає небо над Києвом, передали авто і зброю

Підрозділу ППО, що захищає небо над Києвом, передали авто і зброю

Підрозділу ППО, що захищає небо над Києвом, передали авто і зброю
Фото: КМВА/Telegram

Одна з частин Сухопутних військ під Києвом отримала партію засобів протиповітряної оборони, що будуть використані для захисту столиці від повітряних загроз. Вантаж передав військовим начальник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко.

Про це повідомляє пресслужба КМВА у своєму Telegram.

"Як показали події останніх днів, це і атаки дронів-камікадзе і атаки комплексні з використанням дронів і ракет, сил і засобів ППО мало не буває!" — сказав Сергій Попко.

За його словами, периметр Києва великий, у столиці розташовані, за висловами представників Кремля, "центри прийняття рішень".

"Ми повинні вживати всіх засобів і зосередити всі зусилля, щоб убезпечити всіх киян і всі структури, що керують обороною країни, з точки зору протиповітряної оборони!" — зауважив очільник КМВА.

Вантажні автомобілі, придбані владою Києва, передали військовим мобільних вогневих груп, що охороняють повітряний простір над столицею. Машини пройшли відповідне техобслуговування, ремонт, обладнані кулеметами ДШК. Крім того, сили ППО отримали прилади для лазерного підсвічування та переносні зенітно-ракетні комплекси Stinger.

Як повідомили в КМДА, підрозділ, що отримав техніку, з наступного тижня почне бойове злагодження і через певний час доповнить угруповання сил і засобів оборони Києва.

Що відомо про сили і засоби ППО, залучені до оборони Києва

Улітку 2022 року навколо столиці створили ешеловану систему протиповітряної оборони. Вона постійно вдосконалюється, повідомив командувач угруповання сил і засобів оборони Києва Олександр Павлюк.

Наприкінці жовтня до Києва надійшли нові системи протиповітряної оборони для захисту об'єктів енергетичної інфраструктури від російських атак.

Сили та засоби ППО в районі Києва постійно маневрують на місцевості, щоб війська РФ не вирахували їхніх позицій. Водночас уся система постійно підтримується у бойовій готовності.

На випадок повітряних атак росіян, зокрема дронами, у підрозділах угруповання сил та засобів оборони Києва створили мобільні вогневі групи.

Читайте також

Повітряні Сили спростували збиття над Києвом гіперзвукової ракети "Кинжал" вночі 4 травня

Повітряні сили збили Bayraktar TB2, який втратив керування

Вибір редакції

На початок