Перейти до основного змісту
У Боярці відновлюють корпус Київської обласної дитячої лікарні

У Боярці відновлюють корпус Київської обласної дитячої лікарні

У Боярці відновлюють корпус Київської обласної дитячої лікарні
. У Боярці відновлюють лікувальний корпус Київської обласної дитячої лікарні. Фото: КОВА

У Боярці відновлюють лікувальний корпус Київської обласної дитячої лікарні. Роботи здійснюють за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.

Про це повідомили у пресслужбі Київської обласної державної адміністрації із посиланням на Департамент регіонального розвитку.

Зазначається, що, зокрема, зроблять капітальний ремонт покрівлі одного з корпусів медичного закладу. Проєктом передбачені:

  • заміна покриття покрівлі з шиферу на металочерепицю
  • влаштування системи водовідведення
  • влаштування підшивки карнизів та огородження покрівлі
  • монтаж елементів покрівлі: перехідних містків, снігоутримувачів тощо
  • утеплення вентиляційних шахт та покриття горища
  • встановлення віконних блоків у слухових вікнах.

В адміністрації поінформували, що після повного відновлення покрівлі, площею 4425 м², плануються фасадні роботи. Наразі фахівці демонтували і влаштували накриття гідробар'єром понад половини площі. Уклали черепицю на площі 2,5 тис. м² та наростили балки.

"Проведення капремонту є надзвичайно важливим завданням, оскільки лікарня є найпотужнішим дитячим медичним закладом Київщини, що має надкластернийРівень високоспеціалізованої медичної допомоги рівень. Протягом року стаціонарну допомогу в лікарні отримують близько 8-9 тисяч дитячого населення. Щоденно консультативно-діагностична поліклініка приймає 150 дітей. Прийом ведуть 24 фахівці",— йдеться у повідомленні.

У КОВА поінформували, що Київська обласна дитяча лікарня заснована у 1959 році. Станом на сьогодні має 11 відділень за 24 профілями (загалом 335 ліжок). Заклад зосереджується на високих стандартах медичного обслуговування та інноваційному обладнанні. Лікарня проводить консультації з провідними спеціалістами з усього світу, а також забезпечує доступ до медичної допомоги для дітей у віддалених районах.

Що відомо про відбудову медзакладів на Київщині

За даними Київської ОВА, через російську військову агресію на Київщині були пошкоджені 103 заклади охорони здоров'я. Два із них зруйновані повністю. Це — Макарівський центр первинної медицини та Гурівщинська медична амбулаторія.

У серпні минулого року 18 медичних установ у чотирьох районах Київщини були відремонтовані і відновили свою роботу. Загалом протягом 2022 року в області відновили роботу 78 закладів охорони здоров'я, пошкоджених унаслідок російської агресії.

13 закладів охорони здоров'я Київщини отримали медичне обладнання завдяки співпраці Міністерства охорони здоров'я зі Світовим банком.

У селі Озера Гостомельської громади відновив роботу "Пункт здоров'я". Приміщення було пошкоджене на початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну. Також відбудували амбулаторію у селі Дмитрівка Бучанського району.

Загалом станом на початок серпня на Київщині частково та повністю відновили 101 заклад охорони здоров'я. Зокрема, будівлю Київського обласного центру ментального здоров'я у Ворзелі.

У Макарові відбудували амбулаторію, вщент зруйновану під час повномасштабного вторгнення. Фінансовий та гуманітарний внесок зробили міжнародні та благодійні організації, меценати і приватні підприємці.

У селі Гурівщина Бучанського району почали будівництво амбулаторії. Медзаклад створюється з урахуванням кращих європейських стандартів та буде максимально комфортним для пацієнтів.

Кабмін виділив понад 1,7 млрд гривень субвенції місцевим бюджетам на відбудову та реконструкцію медзакладів у 9 областях. Серед об'єктів медичної інфраструктури, на ремонт яких виділять фінансування, є три заклади Київщини.

Топ дня
Вибір редакції
На початок