В Ірпені відкрили соціальну їдальню, де роздаватимуть безкоштовні обіди

В Ірпені відкрили соціальну їдальню, де роздаватимуть безкоштовні обіди

В Ірпені на Київщині запрацювали соціальна їдальня
Соціальна їдальня у коледжі НУБіП в Ірпені, жовтень 2023 р. Фото: Андрій Кравчук/Facebook

В Ірпені на Київщині запрацювала соціальна їдальня. Щодня в ній готуватимуть безплатні обіди для майже пів тисячі людей із вразливих категорій населення.

Про це поінформував у Facebook перший заступник міського голови Андрій Кравчук.

Соціальну їдальню облаштували у приміщенні коледжу Національного університету біоресурсів і природокористування (НУБіП). Гарячими обідами пригощатимуть ірпінців, які опинились у складних життєвих обставинах, зокрема, через агресію Росії. Тут зможуть харчуватись переселенці, пенсіонери, люди з інвалідністю, інші соціально незахищені категорії громадян.

Обіди видають за талонами, які можна отримати, звернувшись до Управління праці та соцзахисту населення Ірпінської міської ради.

Скористатись послугами соціальної кухні можуть також люди, які проходять реабілітацію чи не можуть самостійно прийти до їдальні за станом здоров'я. Їхнім родичам чи доглядальникам дозволяють брати їжу додому.

Соціальна їдальня працює щодня з 12:00 до 15:00. Приходити до закладу можна з дітьми — для малечі там облаштували ігрову кімнату.

Як повідомив перший заступник міського голови Андрій Кравчук, проєкт реалізували за підтримки іспанського благодійного фонду "Ремар Україна" і народного депутата Костянтина Бондарєва у співпраці з Ірпінською міською радою.

Що відомо про благодійну продовольчу допомогу ірпінцям

Тогоріч у липні в Ірпені влаштували пікнік для людей, які втратили житло через бої та живуть у тимчасовому "залізному містечку". Відомий кухар Ектор Хіменес Браво показав майстер-клас із приготування страв на мангалі і розповів рецепт, за яким учасники готували м'ясо та овочі.

Наприкінці жовтня минулого року представники організації Remar S.O.S. відвідали Ірпінь. Заступниця міського голови Юлія Устич тоді інформувала, що на зустрічі з благодійниками обговорювали можливість надання продуктових наборів та забезпечення гарячим харчуванням ірпінців і переселенців у "Залізному" містечку та в модульному містечку "Дубки".

Минулої зими в Ірпені щопонеділка біля місцевої бібліотеки працював фургон, з якого роздавали безплатні комплексні обіди.

На початок