В Ірпені щопонеділка роздаватимуть безплатні комплексні обіди

В Ірпені щопонеділка роздаватимуть безплатні комплексні обіди

В Ірпені щопонеділка роздаватимуть безплатні комплексні обіди
Фото: Євгенія Антонюк/Facebook

В Ірпені на Київщині щопонеділка роздаватимуть безплатні комплексні обіди. Фургон, з якого видають допомогу, приїжджає до міської бібліотеки, куди люди приходять подати заяви на отримання гуманітарної чи фінансової допомоги. Отримати обід може кожен охочий з місцевих мешканців чи переселенців.

Про це повідомила начальниця відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міськради Євгенія Антонюк.

"Нагадую, що щопонеділка о 13.30 біля приміщення Ірпінської міської публічної бібліотеки імені Максима Рильського (вул. Шевченка, 3а) кожен, хто потребує, може безкоштовно отримати комплексний обід! Не соромтеся, якщо ви потребуєте допомоги! Можливо, маєте сусідів чи знайомих, які опинилися у скруті, то повідомте їм про цю акцію", — йдеться у дописі Євгенії Антонюк на сторінці у Facebook.

Начальниця відділу культури Ірпінської міськради раніше пояснювали, що в міській бібліотеці ім. Рильського вже кілька місяців триває реєстрація громадян на отримання фінансової допомоги від різних громадських організацій і фондів. Часто людям, які приходять подати документи, доводиться чекати в черзі по кілька годин. Біля цієї локації за ініціативи Парафії Різдва Пресвятої Богородиці для ірпінців і переселенців вдалося забезпечити роздачу комплексних обідів. Такі ж обіди були передані в "пункт незламності" біля Ірпінської міської ради.

Ініціатива роздачі харчів діятиме упродовж кількох тижнів. За словами Євгенії Антонюк, отримати комплексний обід зможуть безкоштовно всі, хто цього потребує. Вона висловила подяку усім причетним до благодійного проєкту.

Що відомо про інші благодійні проєкти для мешканців Ірпінської громади і переселенців

Тогоріч у липні в Ірпені влаштували пікнік для людей, які втратили житло через бої та живуть у тимчасовому "залізному містечку". Відомий кухар Ектор Хіменес Браво показав майстер-клас із приготування страв на мангалі і розповів рецепт, за яким учасники готували м'ясо та овочі.

Наприкінці жовтня минулого року представники організації Remar S.O.S. відвідали Ірпінь. Заступниця міського голови Юлія Устич тоді інформувала, що на зустрічі з благодійниками обговорювали можливість надання продуктових наборів та забезпечення гарячим харчуванням ірпінців і переселенців у "Залізному" містечку та в модульному містечку "Дубки".

Наприкінці грудня 2022 року стало відомо, що мешканці Ірпінської громади можуть подати заявки на отримання грошової допомоги від Благодійного фонду "Право на захист". Фінансова допомога надаватиметься 3 місяці. Загальна сума виплат — 6660 грн.

Постраждалі від воєнних дій у Броварах, Бучі, Ірпені та інших населених пунктах Київської та Харківської областей можуть отримати фінансову допомогу від американської благодійної організації HIAS.

Читайте також

Відремонтували тисячі квадратних метрів. В Ірпені відновлюють багатоповерхівки

На початок