Червоний Хрест допоможе з реабілітацією військових та цивільних у Києві

Червоний Хрест допоможе з реабілітацією військових та цивільних у Києві

Червоний Хрест допоможе з реабілітацією військових та цивільних у Києві
. Підписання Меморандуму про співпрацю між Червоним Хрестом України та Києвом, 1 серпня, 2023 р. Фото: КМДА

Червоний Хрест України та київська влада підписали Меморандум про співпрацю в реабілітації українців, які постраждали під час війни.

Про це розповів столичний голова Віталій Кличко.

Зокрема йдеться про придбання сучасного обладнання для реабілітаційного центру в Києві.

"У частині приміщень триває ремонт, а в іншій вже лікуються та проходять реабілітацію наші захисники", — зазначив Кличко.

Також заплановані навчання фахівців, які надаватимуть допомогу військовим та спеціалістам, котрі працюють із постраждалими цивільними. Ще передбачені заходи для соціалізації ветеранів.

На першому етапі реалізації документу залучатимуться міжнародні донорів.

Що відомо про реабілітацію учасників бойових дій та цивільних у Києві

У Києві створять багатопрофільний реабілітаційний центр для військових. Рекомендації для його облаштування надав реабілітолог Адам Бадір, який втілював проєкти таких центрів в Ізраїлі, ОАЕ, Казахстані та інших країнах.

Також у столиці презентували модель відновлення психічного здоров’я для потерпілих під час війни.

З реабілітацією ветеранів Києву допомагає Польща. У грудні 2022 року до польського міста Тарнув поїхала чергова група ветеранів із Києва та членів їхніх родин.

Копенгаген теж має досвід реабілітації військових і готовий допомагати в цьому Києву, а зі створенням Центру допоможе Братислава.

Національний музей народної архітектури та побуту України стане місцем психологічної реабілітації військових та їхніх родин.

"Український ветеранський фонд" запустив програму фінансування бізнесу ветеранів російсько-української війни, їхніх родичів та родичів загиблих захисників. Можна отримати до 1 млн грн на розвиток власної справи.

На початок