У Києві Центр комплексної реабілітації для людей із інвалідністю отримав тренажери

У Києві Центр комплексної реабілітації для людей із інвалідністю отримав тренажери

Нові тренажери для людей з інвалідністю у Центрі Святошинського району
. Тренажери у Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Святошинського району Фото: Київська міська рада

У Києві благодійники передали багатофункціональний комплекс тренажерів у Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Святошинського району. Про це повідомляє пресслужба Київської міської ради.

Зазначається, що багатофункціональний комплекс тренажерів буде використовуватись для лікування захворювань за методом БубновськогоМетод полягає в тому, що для лікування цілої низки захворювань лікар звернувся не до хірургії або лікарських препаратів, а до внутрішніх ресурсів організму людини.. Це розробка, що дає можливість дітям одержати необхідну фізичну терапію та розвивати рухові навички у процесі реабілітації.

"Тренажер буде залучено при лікуванні захворювань і травм опорно-рухового апарату, остеохондрозуКомплекс дистофічних порушень в суглобових хрящах. Може розвиватися практично в будь-якому суглобі, але частіше всього уражаються міжхребцеві диски., міжхребцевих грижЗахворювання, що характеризується випинанням вмісту порожнини крізь природні отвори або дефект черевної стінки разом з усіма її сполучнотканинними шарами., артритуЗапальний процес у суглобі. Іноді запалення може поширюватися на шкіру, м'язи та інші тканини, артрозуВид запального захворювання суглобів, який зустрічається найчастіше, центральної і периферичноїЧастина нервової системи, представлена нервами, що з'єднують ЦНС із сенсорними органами, рецепторами та об'єднує їх у взаємодії. Периферична нервова система складається зі всіх інших нервів і нейронів, які не лежать в межах центральної нервової системи. нервової системи. Його використання допомагає підтримувати тіло в тонусі, а також зменшує біль та підвищує настрій",— каже депутатка Київської міської ради Олеся Зубрицька.

За її словами, діти з інвалідністю та їхні батьки постійно ведуть свою особисту боротьбу за здоров'я та покращення життя. Тому наразі вони зможуть отримати якісну реабілітацію, покращити здоров'я та життя.

Що відомо про реабілітацію дорослих і дітей у Києві

У Подільському районі Києва завершується реконструкція Центру комплексної реабілітації та надання соціальних послуг для дітей та людей з інвалідністю. Ремонтні роботи — на завершальній стадії. Планується, що установа запрацює до кінця року.

У Святошинському районі замість старого приміщення ЖЕКу створять центр комплексної реабілітації для дітей та молоді з інвалідністю. Мета проєкту — зробити послуги реабілітації доступними, аби мешканці могли отримувати їх у районі за місцем свого проживання.

У Києві 38 комунальних медичних закладів цього року підписали договір із Нацслужбою здоров’я України щодо надання послуг реабілітації дорослим і дітям.

У столиці презентували модель відновлення психічного здоров’я для потерпілих під час війни.

У 2022 році, попри перерву в роботі через російське вторгнення, послугами Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю скористалися майже 1800 маленьких відвідувачів. Заклад приймає і переселенців.

Київ продовжує реалізовувати проєкти реабілітації та реінтеграції ветеранів. У цьому допомагає досвід ізраїльської організації Brothers for Life.

Київ запроваджує пілотний проєкт із соціальної реабілітації військових під час лікування в медзакладах.

На початок