У "Київ Цифровий" доступна мапа укриттів, яку можна переглядати без інтернету

У "Київ Цифровий" доступна мапа укриттів, яку можна переглядати без інтернету

У "Київ Цифровий" доступна мапа укриттів, яку можна переглядати без інтернету
Мапа укриттів у "Київ Цифровий". Фото: КМДА

В оновленій версії міського за стосунку "Київ Цифровий" з’явилась офлайн-мапа укриттів. Також додали можливість повідомити про зачинене чи недоступне укриття.

Про це повідомив керівник цифрової трансформації Києва і заступник голови КМДА Петро Оленич.

Щоб відкривати мапу укриттів поза мережею, користувачам достатньо один раз зайти у застосунок, коли є інтернет. Карта автоматично завантажиться у фоновому режимі.

Якщо у містян не вийшло потрапити в укриття, слід вибрати об’єкт на мапі і натиснути "Поскаржитися на укриття". Відповідальний департамент одразу отримає цю інформацію і зможе виправити ситуацію.

Як зазначає Петро Оленич, мобільний додаток "Київ Цифровий" продовжать удосконалювати і доповнювати за відгуками користувачів.

Що відомо про мобільний додаток "Київ Цифровий"

"Київ Цифровий" — мобільний застосунок, створений у 2021 році на заміну Kyiv Smart City.

Протягом 2022 року у застосунку "Київ Цифровий" з'явилося 7 нових функцій. Зокрема, підключено оплату банківською карткою та гаджетами з NFC на всіх маршрутах і видах комунального громадського транспорту.

16 листопада 2022 року Київ отримав нагороду "World Smart City Award Special Recognition" за міський застосунок "Київ Цифровий".

У березні 2023 року провели опитування у застосунку "Київ Цифровий" щодо покращень, на які чекають користувачі. Мешканці столиці просили інформувати їх про зміну роботи громадського транспорту та перекриття доріг.

З травня у міському застосунку "Київ Цифровий" є підказки про закриті вестибюлі метро.

Також у травні ЦНАПи столиці відновили запис до установ через застосунок "Київ Цифровий".

На початок