"Київ Цифровий" надаватиме підказки про закриті вестибюлі метро

"Київ Цифровий" надаватиме підказки про закриті вестибюлі метро

"Київ Цифровий" надаватиме підказки про закриті вестибюлі метро
. Фото: Юрій Свиридюк/Суспільне

У міському застосунку "Київ Цифровий" удосконалили сервіс руху транспорту. Тепер користувачам доступні підказки про закриті вестибюлі метро, що допоможе завчасно орієнтуватися при поїздках.

Про зміни повідомив керівник цифрової трансформації Києва, заступник голови КМДА Петро Оленич.

Також у "Київ Цифровий" можна переглядати курсування транспорту в реальному часі, графік роботи та схему метрополітену. Оновлення сервісу "Рух транспорту" розробили з урахуванням побажань містян.

Як повідомили в КМДА, за два роки у службу підтримки звернулися 135 тисяч користувачів. На основі їхніх зауважень у застосунку впровадили можливість переглядати маршрут та графік транспорту онлайн, безконтактно оплачувати проїзд у всіх видах муніципального транспорту, замінили паперові квитки на електронні та запустили англомовну версію застосунку.

Завантажити мобільний додаток "Київ Цифровий" можна за посиланням.

Що відомо про застосунок "Київ Цифровий"

"Київ Цифровий" — мобільний застосунок, створений у 2021 році на заміну Kyiv Smart City.

Протягом 2022 року у застосунку "Київ Цифровий" з'явилося 7 нових функцій. Зокрема, підключено оплату банківською карткою та гаджетами з NFC на всіх маршрутах і видах комунального громадського транспорту.

16 листопада 2022 року Київ отримав нагороду "World Smart City Award Special Recognition" за міський застосунок "Київ Цифровий". Нагородження відбулося на конгресі Smart City Expo в Барселоні.

У березні 2023 року провели опитування у застосунку "Київ Цифровий" щодо покращень, на які чекають користувачі. Мешканці столиці просили інформувати їх про зміну роботи громадського транспорту та перекриття доріг.

На початок