Переробні підприємства Київщини отримали майже 131 млн гривень грантів

Переробні підприємства Київщини отримали майже 131 млн гривень грантів

Переробні підприємства Київщини отримали майже 131 млн гривень грантів
. Фото: Уніан (ілюстративне)

З початку 2023 року 25 переробних підприємств Київської області отримали позитивне рішення з одержання гранту на розвиток у рамках урядової програми "єРобота". Про це повідомили у пресслужбі Київської обласної військової адміністрації із посиланням на Департамент економіки.

"Загальна сума грантів складає 130 894,9 млн грн. Усього від підприємств переробної галузі Київщини було розглянуто 61 заявку",— йдеться у повідомленні.

У КОВА нагадують, що подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. Наразі прийом заявок на всі напрямки програми "єРобота триває." Подача заявки здійснюється через портал "Дія".

Що відомо про реалізацію урядової програми "єРобота" на Київщині

Грантові програми "єРобота" — це допомога від держави для відновлення, створення власної справи з нуля, реалізації амбітних проєктів, генерування нових робочих місць та здобуття потрібних на ринку праці спеціальностей.

86 подавачів із Київської області отримали позитивні рішення щодо фінансування в рамках реалізації державної програми "єРобота". Це має забезпечити 186 нових робочих місць. Усього було подано 453 заявок.

В рамках проєкту "єРобота" на фінансування грантових програм зі створення та розвитку садів і теплиць на Київщині передбачено 61,096 млн грн. У КОВА зауважили, що лідером серед закладених культур є фундук та волоський горіх (157,8 га). У теплицях переважають плодово-ягідні та овочеві культури.

У березні цього року стартувала 4-та хвиля прийому запитів на участь у програмі "єРобота". Претенденти на отримання коштів від держави можуть подати свої бізнес-плани через портал "Дія". Кінцевий термін проєкту — 19 листопада 2023 року.

У лютому стало відомо, що Київщина посіла 2 місце серед регіонів із найбільшою кількістю ухвалених рішень за програмою "єРобота". 227 бізнесменів області отримали "зелене світло" щодо фінансування для реалізації власних бізнес-проєктів.

У межах урядової програми "єРобота" на Київщині планували створити понад 600 нових робочих місць.

У грудні 2022 року уряд виділив 400 мільйонів гривень у межах програми "єРобота" для надання грантів підприємцям.

Читайте також

Наскільки популярна "єРобота". В асоціації підприємців розповіли про грантову програму уряду

"єРобота". Як бізнес може отримати три гранти від держави

Лайфхаки, психологічна підтримка і розваги: у Києві Товариство Червоного Хреста проведе просвітницьку акцію

На початок