Київщина отримала генератори від Японії

Київщина отримала генератори від Японії

Київщина отримала генератори від Японії
. Генератори, які отримала Київщина від Японії Фото: КОВА

В рамках Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй у партнерстві із Японією, Київщина отримала 5 потужних генераторів. Про це повідомляє пресслужба Київської обласної військової адміністрації.

Зазначається, що Київська область першою отримала 5 одиниць обладнання для забезпечення безперебійного електропостачання. Вцілому Україні за програмою ПРООН ПРООН — це організація у системі ООН, спрямована на надання допомоги державам-членам ООН у галузі розвиткумають передати 77 генераторів.

У КОВА поінформували, що представникам підприємств критичної інфраструктури вручили сертифікати на отримання генераторів. Вони мають забезпечать сталу роботу таких об’єктів, як очисні та каналізаційні станції, тепломережі, медичні та навчальні заклади.

За словами постійного представника ПРООН в Україні Яко Сільє, підтримка Японією об’єктів критичної інфраструктури сприяє високому рівню готовності до потенційних викликів в умовах російської агресії на території нашої країни.

"Міжнародні партнери вкотре допомагають нашій критичній інфраструктурі. Війна в Україні навчила нас бути завжди готовими, швидко реагувати на виклики та забезпечувати потреби населення",— каже заступник голови КОВА Микола Бойко.

Що відомо про забезпечення Києва та області генераторами

Київщина отримала 38 зарядних станцій від уряду Японії та Програми розвитку ООН (ПРООН). Загалом для всіх регіонів України закупили 1000 нових зарядних станцій, але Київська область першою отримала такі пристрої.

Київська область отримала партію генераторів, яку передало керівництво Об’єднаних Арабських Еміратів.

Угорець Іван Ондраш Бояр зібрав кошти на 13 генераторів для жителів Київщини та особисто привіз їх до області. Зокрема, три генератори отримала Ірпінська громада.

Селище Макарів Київської області отримало чергову гуманітарну допомогу від міста-побратима Вандліца (Німеччина). Мер німецького міста Олівер Борхер особисто привіз вантаж. До цієї гуманітарної допомоги, зокрема, увійшли генератори різної потужності.

У разі перебоїв з водопостачанням у Києві забезпечуватимуть систему резервних джерел отримання питної води. Ідеться про бюветні комплекси, більшість яких має можливість підключення до генераторів.

42 котельні "Київтеплоенерго" мають можливість працювати на генераторах у випадку відключення електроенергії, повідомили у КМДА. Столиця продовжує цю роботу і планує усі котельні, потужність яких це дозволяє, оснастити альтернативними джерелами живлення.

Київ 2 січня отримав від Тайваню перші два генератори високої потужності (300–800 кВА). Загалом передбачається поставка 20 генераторів для об'єктів критичної інфраструктури.

9 грудня Київ отримав 49 генераторів та теплові гармати від Риги. Це гуманітарна допомога від латвійських партнерів, а 22 грудня — 9 потужних генераторів від міста-побратима Оденсе в Данії.

Усі медичні заклади Києва оснащені генераторами. Встановлювати генератори у столичних лікарнях почали ще 5 років тому.

Читайте також

Програма розвитку ООН розширить співпрацю з Ірпенем у відбудові житла, зруйнованого Росією

На початок