У Києві завершується опалювальний сезон

У Києві завершується опалювальний сезон

У Києві завершується опалювальний сезон
. Фото: Unsplash

8 квітня у Києві завершується опалювальний сезон, повідомив мер столиці Віталій Кличко. Відповідне рішення міська влада ухвалила, враховуючи погодні умови, оскільки очікується стабільне суттєве потепління.

"Щороку рішення про початок чи завершення опалювального сезону ми приймаємо, орієнтуючись на погодні умови, комфорт людей та раціональне використання енергоресурсів. Цього року теж не чекаємо 15 квітня, а припиняємо постачання тепла в будівлі раніше – із 8 квітня", — пояснив очільник міста.

За його словами, для переходу на літній режим роботи системи фахівцям необхідно кілька днів, адже централізована система теплопостачання столиці є однією з найбільших у Європі. Вона налічує понад 2,7 тисяч км теплових мереж, три потужних ТЕЦ, майже дві сотні станцій теплопостачання та котелень.

Що відомо про опалювальний сезон у Києві

23 вересня у Києві понад 90% житлових будинків, які обслуговуються муніципальними керуючими компаніями, отримали акти готовності до роботи взимку.

7 жовтня у Києві розпочався опалювальний сезон для закладів соціальної сфери – столичних лікарень, шкіл, дитсадків та інших установ сфери.

20 жовтня 2022 року розпочався опалювальний сезон у столиці. Усі будівлі, за технологічним графіком, розпочали підключати до системи теплопостачання.

Читайте також

У КМВА прокоментували комендантську годину на Великдень в столиці

На початок