Робота для переселенців на Київщині: скільки ВПО працевлаштувались у 2023 році

Робота для переселенців на Київщині: скільки ВПО працевлаштувались у 2023 році

Робота для переселенців на Київщині: скільки ВПО працевлаштувались у 2023 році
. ФОТО: Getty Images (ілюстративне)

З початку 2023 року Київська обласна служба зайнятості працевлаштувала 210 переселенців. Про це повідомляє КОВА.

Найбільшу кількість переселенців знайшли роботу у переробній промисловості та торгівлі – по 18%, енергетиці та державному управлінні – по 11%.

"Понад 80 роботодавців працевлаштували 142 вимушених переселенці та отримали за це компенсацію відповідно до державної програми стимулювання зайнятості", — йдеться в повідомленні.

У КОВА нагадали, роботодавцеві компенсується 6 700 гривень щомісяця за кожну працевлаштовану особу, за яку сплачують єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

За три місяці до служби зайнятості на Київщині звернулись понад 1600 ВПО, з яких більше тисячі отримали профорієнтаційні послуги. Наразі 380 переселенців отримують допомогу по безробіттю.

Що відомо про ситуацію з безробіттям на Київщині

Протягом 2022 року послугами Київської обласної служби зайнятості скористалися 55,5 тисяч безробітних. Загалом за період січня–грудня 2022 року знайшли роботу з допомогою служби зайнятості чи самостійно 15 300 громадян.

На Київщині з початку 2023 року за сприяння служби зайнятості працевлаштувались понад 2 тисячі мешканців.

У Київській області створять 621 нове робоче місце в межах урядової програми єРобота. Ця програма була спрямована на отримання мікрогрантів для створення або розвитку власного бізнесу.

У вересні 2022 року на Київщині 326 підприємців скористалися державною програмою компенсації для роботодавців, які наймають переселенців.

На початок грудня минулого року Київщина була другим регіоном за темпами формування "Армії відновлення" по Україні. До кінця року в межах проєкту в регіоні працевлаштували понад 800 людей.

Читайте також

В Україні зареєстровано 150 тисяч безробітних — служба занятості

На Київщині почалася посівна кампанія під урожай 2023 року. Що сіятимуть

На початок