За рік на Київщині були працевлаштовані понад 15 тисяч безробітних. Що пропонували роботодавці

За рік на Київщині були працевлаштовані понад 15 тисяч безробітних. Що пропонували роботодавці

За рік на Київщині були працевлаштовані понад 15 тисяч безробітних. Що пропонували роботодавці
Фото: Суспільне Рівне

Протягом 2022 року послугами Київської обласної служби зайнятості скористалися 55,5 тис. безробітних. Загалом за період січня–грудня 2022 року знайшли роботу з допомогою служби зайнятості чи самостійно 15 300 громадян. Про це інформує Київська обласна служба зайнятості на сторінці у Facebook.

За даними відомства, серед зареєстрованих безробітних на Київщині переважають колишні працівники оптової торгівлі та ремонту, переробної промисловості, сфер держуправління та сільського господарства.

Упродовж 2022 року 4,9 тис. роботодавців Київщини, з якими співпрацює служба зайнятості, подали заявки на заміщення більш як 19 тисяч вакансій.

Найбільше вакансій надійшло від підприємств переробної промисловості (21%), оптової та роздрібної торгівлі (16%), сільського, лісового та рибного господарства (15%), установ державного управління й оборони (8%).

Найчастіше підприємці потребували працівників за такими професіями: електромонтер, пожежний-рятувальник, лікар, електрогазозварник, слюсар, швачка.

У службі зайнятості констатують: у регіоні збільшилась кількість пропозицій від роботодавців із заробітною платою вищою за мінімальну. Середній розмір зарплати по всіх вакансіях на Київщині — 10 650 грн.

У Київській обласній службі зайнятості зауважили, що головна мета фахівців відомства не лише формувати списки вакансій від роботодавців, а й підвищити зацікавленість громадян у легальному працевлаштуванні. Також служба зайнятості намагається оперативно налагодити співпрацю з новоствореними підприємствами і проводить професійне навчання безробітних для результативного працевлаштування.

Ознайомитися з інформацією щодо актуальних змін на ринку праці Київщини можна на сайті Київської обласної служби зайнятості.

Що відомо про ситуацію із працевлаштуванням на Київщині

У Київській області створять 621 нове робоче місце в межах урядової програми єРобота. Про це повідомили в Київському обласному центрі зайнятості. Ця програма була спрямована на отримання мікрогрантів для створення або розвитку власного бізнесу.

Станом на кінець минулого року до "Армії відновлення" на Київщині долучилися 806 людей: мешканців області і переселенців.

У вересні 2022 року стало відомо, що на Київщині 326 підприємців скористалися державною програмою компенсації для роботодавців, які наймають внутрішньо переміщених осіб.

На Київщині знайшли роботу 116 медиків з інших регіонів України, де нині тривають бойові дії. Про це розповіли у КОВА.

Читайте також

До "Армії відновлення" долучились 4,5 тис. безробітних — Мінекономіки

На початок