"Армію відновлення" на Київщині за тиждень поповнили півтори сотні безробітних

"Армію відновлення" на Київщині за тиждень поповнили півтори сотні безробітних

"Армію відновлення" на Київщині за тиждень поповнили півтори сотні безробітних
Фото: УНІАН

У Київській області до виконання суспільно корисних робіт у межах проєкту "Армія відновлення" залучені вже 659 безробітних. За останній тиждень були працевлаштовані півтори сотні людей. Про це повідомляє пресслужба Київської обласної військової адміністрації із посиланням на дані Міністерства економіки.

Київщина — другий регіон за темпами формування "Армії відновлення" по Україні.

Загалом у семи областях, де реалізується проєкт, майже 3000 безробітних залучені до виконання суспільно корисних робіт.

"Уряд пропонує українцям, що втратили роботу, але мають бажання працювати на економічному фронті, брати участь в програмі "Армія відновлення" в регіонах, що дає можливість безробітному отримувати гарантовану мінімальну заробітну плату", —зазначила віцепрем'єр-міністр — міністр економіки Юлія Свириденко.

Наразі держава виплатила працівникам "Армії відновлення" 18,3 млн грн.

Нині суспільно корисні роботи проводяться вже в семи областях: Сумській, Чернігівській, Київській, Донецькій, Полтавській, Рівненській і Запорізькій.

Найближчим часом "Армія відновлення" формуватиметься також у Волинській та Житомирській областях.

За виконання таких робіт люди отримують щонайменше 6700 грн, при цьому вони можуть отримувати й більше, оскільки регіони мають можливість дофінансовувати оплату за такі роботи зі своїх бюджетів.

Що відомо

  • Станом на 28 листопада на Київщині завдяки проєкту "Армія відновлення" були працевлаштовані вже 509 безробітних.
  • Тижнем раніше до "Армії відновлення" на Київщині долучилися майже 300 людей. Відповідні договори про організацію та оплату суспільно корисних робіт укладені з 25 комунальними підприємствами регіону.
  • У Мінекономіки поінформували, що станом на 21 листопада у межах проєкту "Армія відновлення" понад 1300 безробітних залучили до суспільно корисних робіт у Київській, Полтавській, Сумській, Чернігівській, Донецькій та Рівненській областях. За виконання цих держава перерахувала працівникам 6,2 млн грн.
  • Наприкінці жовтня уряд активізував механізм залучення безробітних до “Армії відновлення” країни через їх участь у суспільно корисних роботах, зокрема у заготівлі дров для військових та населення, укріпленні блок-постів.

Читайте також

Бюджет "виживання". Київрада ухвалила кошторис столиці на 2023 рік

На початок