Закупівля неякісних "швидких" — прокуратура вимагає оштрафувати приватне підприємство

Закупівля неякісних "швидких" — прокуратура вимагає оштрафувати приватне підприємство

Закупівля неякісних "швидких" — прокуратура вимагає оштрафувати приватне підприємство
. Фото: УНІАН

Приватну фірму можуть оштрафувати майже на 21 млн грн за постачання Києву автомобілів "швидкої допомоги" неналежної якості за кошти бюджету. Відповідний позов щодо постачальника авто подано до суду.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури у Telegram.

Наприкінці 2022 року за результатами публічних закупівель між комунальною організацією "Київмедспецтранс" та комерційною установою був укладений договір про постачання спеціалізованого санітарного транспорту екстреної медичної допомоги за бюджетні кошти на суму понад 143 млн грн.

Комунальна організація "Київмедспецтранс" — найбільша в Україні та єдина в Києві структура, яка цілодобово забезпечує транспортом виїзні медичні бригади. З початком повномасштабного вторгнення Росії "Київмедспецтранс" надає меддопомогу як цивільним, так і військовим.

Як з’ясувало слідство, фірма порушила умови договору, бо закуплені "швидкі" були неналежної якості, а частина автомобілів взагалі не були поставлені.

Щодо вказаної компанії вже була одна судова справа: у березні Господарський суд Київської області задовольнив позов столичної прокуратури щодо стягнення понад 3,6 млн грн штрафних санкцій за постачання у 2019 році недоукомплектованих автомобілів "швидкої допомоги". Придбані під час світової пандемії COVID-19 медичні авто не були обладнані апаратурою для підключення портативних кисневих балонів.

Що відомо про викриття інших зловживань у медичній сфері на Київщині

У Києві судитимуть керівника приватної фірми за фактом розкрадання бюджетних коштів під час постачання обладнання для столичних лікарень. Виявилось, що закуплені рентгенівські апарати мають дефекти і не можуть друкувати знімки.

Правоохоронці повідомили про підозру посадовиці Держлікслужби, яка допомагала іноземцю незаконно ввозити в Україну фальсифіковані ліки на 32 млн грн.

У Києві судитимуть трьох чоловіків, які продавали гуманітарну допомогу ЗСУ. Отримані продукти харчування і медикаменти реалізовували через магазини та аптеки.

Прокурори Бориспільської прокуратури скерували до суду обвинувальний акт щодо директора фірми, яку підозрюють у привласненні понад 4 мільйонів гривень бюджетних коштів під час ремонту пологового будинку.

На Київщині повідомлено про підозру лікарці, яка після проведення операції залишила сторонній предмет в тілі 7-річної дитини.

Читайте також

У Києві викрили псевдоволонтера, який привласнював кошти іноземних благодійників

На початок