Київська міська прокуратура відстояла інтереси держави в суді щодо стягнення з комерційної установи штрафних санкцій. Підозрюваних звинувачують у постачанні недоукомплектованого транспорту екстреної медичної допомоги за бюджетні кошти. Про це повідомляє пресслужба відомства у Telegram.
Слідство встановило, що у 2019 році за результатами публічних закупівель під час пандемії COVID-19, КО "Київмедспецтранс" та комерційна установа уклали договір стосовно поставки спеціалізованого санітарного транспорту екстреної медичної допомоги.
"Під час експлуатації цих транспортних засобів з’ясувалося, що в порушення умов договору поставлені автомобілі недоукомплектовані обладнанням для підключення портативних кисневих балонів, що виключає можливість використання апаратів штучної вентиляції легень за межами транспортних засобів",— йдеться у повідомленні.
Враховуючи це, прокуратура звернулась до суду з позовом про стягнення з комерційної установи штрафних санкцій. Справа розглядалась судами неодноразово. Наразі Господарський суд Київської області погодився з доводами прокурорів та задовольнив позов, стягнувши з комерційної установи штраф на суму у понад 3,6 млн грн.
Що відомо про незаконні методи отримання грошей у Києві та області
У Києві викрили членів організованої групи, які створювали фіктивні обмінники валют та ошукали сімох громадян на понад 120 тисяч євро та 280 тисяч доларів.
Правоохоронці викрили двох жителів Білоцерківського району, які ошукали волонтерку з Рокитного. Жінка хотіла придбати для потреб ЗСУ авто на одному з торговельних майданчиків в Інтернеті.
Киянка передала 11 тисяч гривень псевдоволонтеру, який у березні зголосився доставити гроші для її родичів на окупованій території.
"Ваш родич у біді": поліція Київщини наприкінці минулого року склала список поширених схем шахрайства.
Читайте також
Привласнили 1 мільйон грн під час облаштування укриттів. У Києві арештували посадовців
Ошукала родину безвісти зниклого бійця ЗСУ. Жінку засудили на 4 роки позбавлення волі