У Києві зменшили тривалість комендантської години

У Києві зменшили тривалість комендантської години

У Києві зменшили тривалість комендантської години
. Фото: Єлизавета Серватинська/Суспільне

Начальник Київської міської військової адміністрації підписав наказ про зміну комендантської години у столиці. Зміни запроваджуються із 26 березня 2023 року. Згідно документу, комендантська година діятиме з 00:00 до 05:00 щодня.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської військової адміністрації у Telegram

"Зменшення тривалості комендантської години стало наступним, послідовним рішенням після удосконалення системи інженерних загороджень у столиці. Але і на цьому ми не зупиняємося. Невдовзі чекайте нових змін, які дозволять зробити життя киян та гостей міста більш комфортним і цивілізованим. Настільки, наскільки зараз дозволяє війна і безпекова ситуація",— йдеться у повідомленні.

В адміністрації нагадують, що під час комендантської години забороняється перебувати на вулиці та в інших громадських місцях, а також переміщатись транспортом або пішки.

Якщо в заборонений час людина знаходиться на вулиці, то комендантський патруль має право затримати громадянина і перевірити у неї наявність документів, встановити причину порушення. Виходити на вулицю дозволено тільки для того, щоб дійти до найближчого укриття під час повітряної тривоги,— підсумували у КМВА.

Що відомо про комендантську годину у Києві

У Києві створили комендатуру наприкінці березня 2022 року, аби забезпечити необхідні заходи під час введення комендантської години та встановлення режиму світломаскування.

З 1 вересня у столиці ввели нові перепустки для пересування автотранспорту в комендантську годину. Вони мають складнішу систему захисту, ніж попередні.

На сайті Київради зареєстрували петицію, у якій пропонується зменшити тривалість комендантської години — з 00.00 до 5.00, оскільки містяни не встигають вчасно дістатись додому.

У Києві в лютому цього року ввели новий зразок спецперепусток, які необхідні для пересуванням містом під час комендантської години. Старі перепустки можна було замінити на нові з 1 до 15 лютого у комендатурі столиці.

17 березня цього року у КМВА повідомили, що планують скоротити тривалість комендантської години.

Читайте також

Путін приїхав до окупованого Маріуполя, на Чернігівщині на полігоні загинули четверо військових. 390 день війни. Онлайн

На початок