У Києві запроваджують нові спецперепустки

У Києві запроваджують нові спецперепустки

У Києві запроваджують нові спецперепустки
Фото: КМВА

У Києві в лютому введуть новий зразок спецперепусток, які необхідні для пересуванням містом під час комендантської години. Старі перепустки можна замінити на нові з 1 до 15 лютого у комендатурі столиці.

Про це повідомляє Київська міська військова адміністрація.

"Ми оновлюємо систему, щоб перепустками на транспортні засоби користувалися лише особи, які відносяться до підрозділів сектору безпеки та оборони України, критичної інфраструктури міста та органів державної влади", — заявив Комендант міста Київ, генерал-майор Віктор Плахтій.

Він закликав киян та гостей столиці дотримуватися правил комендантської години, яка діє щодня з 23.00 до 5.00.

Що відомо про комендантську годину у Києві та області

У Києві створили комендатуру наприкінці березня, аби забезпечити необхідні заходи під час введення комендантської години та встановлення режиму світломаскування.

З 1 вересня у столиці ввели нові перепустки для пересування автотранспорту в комендантську годину. Вони мають складнішу систему захисту, ніж попередні.

На сайті Київради зареєстрували петицію, у якій пропонується зменшити тривалість комендантської години — з 00.00 до 5.00, оскільки містяни не встигають вчасно дістатись додому.

29 січня 2023 року за розпорядженням Київської обласної військової адміністрації, дію комендантської години на території Київщини продовжили до 5 лютого.

Читайте також

"24 лютого було набагато складніше". Україна готується до можливого наступу РФ — РНБО

На початок