Міській раді Києва повернули ділянку вартістю понад 18 млн гривень

Міській раді Києва повернули ділянку вартістю понад 18 млн гривень

Міській раді Києва повернули ділянку вартістю понад 18 млн гривень
. Фото: пресслужба Київської міської прокуратури

Суд повернув Київській міській раді землі колишньої типографії у Святошинському районі столиці, якими незаконно заволоділа одна з райрад Київщини. Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури. Земельна ділянка 0,4 га вартує понад 18 млн гривень.

Між районною радою та товариством–забудовником був укладений інвестиційний договір. В документі йдеться, що мало бути будівництво багатоповерхового житлового комплексу із приміщеннями комерційного призначення на спірних земельних ділянках.

Згодом правоохоронці подали до суду та вимагали скасування рішень про державну реєстрацію права власності на них.

Суд задовольнив позов прокурора та повернув земельні ділянки належному власнику – Київській міській раді.

Що відомо про повернення земельних ділянок у власність громад у Києві

Київська міська прокуратура відстояла у касаційному суді право киян на земельну ділянку прибережної захисної смуги річки Дніпро, що розташовується у Гідропарку на пляжі "Золотий" на острові Венеціанський.

Господарський суд Києва розірвав договір оренди та зобов’язав товариство повернути місту земельну ділянку на Оболоні площею понад пів гектара та вартістю 24 мільйони гривень.

Київській громаді повернули землі на "Жуковому острові" площею понад 3 гектари, які хотіли забудувати. Їхня загальна вартість — 45 мільйонів гривень.

У Києві хотіли незаконно приватизувати Оболонський острів розміром 147,7 тисяч м² поруч із парком "Наталка". Правоохоронці розслідували можливе незаконне привласнення причалів, дамб та острова разом із Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою.

Читайте також

На Київщині ділянка лісу вартістю понад 6 млн грн повернулася у власність держави

Влада Києва розглядала необхідність евакуації населення — Кличко

На початок