У КМВА пояснили зростання кількості блокпостів у столиці

У КМВА пояснили зростання кількості блокпостів у столиці

У КМВА пояснили зростання кількості блокпостів у столиці
. Фото: КМВА / Telegram

У Києві проводяться військові навчання. Угруповання сил і засобів оборони вдосконалюють навички захисту столиці в умовах наступу російських військ. Саме тому у місті збільшується кількість блокпостів.

Про це у Telegram повідомляє Київська міська військова адміністрація.

"Представники Збройних сил, Національної гвардії, Національної поліції, за сприяння районної адміністрації повинні в найкоротший час забезпечити розгортання цих об’єктів і зайняття особовим складом бойових позицій. Бійці мають якнайшвидше приступити до виконання поставлених бойових задач. А протягом доби блокпости обладнаються в повному обсязі, включаючи освітлення, обігрів тощо. Ми перевіряємо скільки реально потрібно часу на усі ці заходи", — йдеться у повідомленні.

Такі тренування проводяться одночасно в кількох районах Києва. Окрім того, виконуються певні заходи щодо забезпечення громадського порядку та захисту цивільного населення. Після завершення тренувань усі такі блокпости переведуть у "сплячий режим", — додали у КМВА.

Що відомо про плани Росії захопити Київ

Президент Росії Володимир Путін ніколи не відмовиться від планів захопити столицю України та може спробувати зробити це вдруге, заявив командувач Об’єднаними силами ЗСУ Сергій Наєв. За його словами, поки що прямої загрози Києву немає, однак Росія може спробувати накопичити та застосувати необхідні сили.

Росія готує близько 200 тисяч нових військових і знову спробує атакувати Київ. Про це в інтерв'ю The Economist сказав головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний.

Спільні льотно-тактичні навчання білоруських і російських військових на території Білорусі, які розпочалися 16 січня, не варто сприймати як пряму загрозу нового наступу на Київ чи концентрованих ракетних ударів по столиці. Масовані ракетні удари можна очікувати будь-коли. Про це каже начальник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко.

Наприкінці жовтня начальник ГУ розвідки Міноборони Кирило Буданов заявив, що ознак щодо можливого наступу на Київ з Білорусі немає. Він підтвердив, що Росія перекидає до Білорусі свої підрозділи, але цієї кількості не достатньо для формування ударних угрупувань, які можуть здійснити наступ.

Читайте також

Кличко розповів, як Київ підготовлений до можливого наступу

На початок