У Києві та області завтра світло не вимикатимуть — ДТЕК

У Києві та області завтра світло не вимикатимуть — ДТЕК

У Києві та області завтра світло не вимикатимуть — ДТЕК
. Світло. Ілюстративне фото: Gettyimages

"Укренерго" не надавав обмежень споживання електроенергії на четвер, 23 лютого. Це дозволяє не вимикати світло у Києві та області. Про це у Telegram повідомила компанія ДТЕК.

Однак внаслідок пошкодження мереж "Укренерго" в деяких енерговузлах можливі відключення за графіком, йдеться у повідомленні.

Дізнатися графік можливих відключень у Києві та області можна на сайтах ДТЕК "Київські електромережі" та "Київські регіональні електромережі".

Що відомо про ситуацію з електропостачанням Києва та області

21 лютого за дорученням "Укренерго" у Київській області мали проводитися заміри споживання електроенергії. У зв'язку із цим в області графіки відключень застосовувати не збиралися. Утім внаслідок погіршення погоди на Київщині почались аварійні відключення світла. Без електроенергії були понад 7 тисяч споживачів.

У ДТЕК повідомили, що через ремонтні роботи на електромережах 18-19 лютого у деяких районах Києва, а також на території Київської області можливі стабілізаційні вимкнення електроенергії.

Укренерго на одну добу, 17 лютого, скасував обмеження споживання електроенергії в Києві та проводило заміри потужності споживання електроенергії, щоб визначити актуальні показники. Тому у столиці світло не вимикали.

Згідно з графіком "Укренерго", Київщина мала бути зі світлом увесь день 10 лютого. Однак через російську повітряну атаку зранку на Київщині 10 лютого застосовували екстрені відключення. Пізніше столиця і область повернулися до стабілізаційних графіків.

Читайте також

До кінця тижня заклади освіти Київщини працюватимуть дистанційно — КОВА

На початок