17 лютого у Києві будуть вимірювати потреби споживачів — вимкнень не буде

17 лютого у Києві будуть вимірювати потреби споживачів — вимкнень не буде

17 лютого у Києві будуть вимірювати потреби споживачів — вимкнень не буде
Одне з київських кафе, що працює попри відключення світла. 3 листопада 2022 року. Фото: АР

Укренерго на одну добу, 17 лютого, скасує обмеження споживання електроенергії в Києві та проводитиме заміри потужності споживання електроенергії, щоб визначити актуальні показники. Про це повідомили у ДТЕК.

Ці заміри необхідні для визначення коректних лімітів під час застосування графіків та визначення реальної потреби столиці в електроенергії.

За зібраними даними будуть скориговані ліміти споживання для областей і, зокрема, місту Києву.

Однак через пошкодженні енерговузли в Укренерго не можуть пропустити 100% потрібної електроенергії. Щоб запобігти перевантаженню, компанія може обмежувати електропостачання в певних енерговузлах столиці. За потреби такі обмеження будуть відбуватись згідно зі стабілізаційними графіками.

"Якщо 17 лютого у вас зникло світло, то перевірте статус відключення на сайті ДТЕК Київські електромережі — причиною може бути локальна аварія або ж відключення згідно з графіком у районах, де електромережа ослаблена через російські атаки", — йдеться у повідомленні.

Що відомо про ситуацію з енергопостачанням у Києві та області

15 та 16 лютого світло у Києві не вимикали. За винятком районів, де є дефіцит пропускної спроможності мереж.

Хоча "Укренерго" не надав обмежень на 13 лютого для Києва та області, у деяких районах вимикали світло за графіками. Дефіцит пропускної спроможності мереж зафіксували у частині Голосіївського, Святошинського та Шевченківського районах столиці. А також в частині Бучанського району на Київщині.

У НЕК "Укренерго" надали нові обмеження споживання електроенергії на 11 лютого. Ліміти дозволяють застосувати у Києві та Київській області графіки стабілізаційних відключень.

Згідно з графіком "Укренерго", Київщина мала бути зі світлом увесь день 10 лютого, столиця — 17 лютого. Однак через російську повітряну атаку зранку на Київщині 10 лютого застосовували екстрені відключення. Пізніше столиця і область повернулися до стабілізаційних графіків.

11 лютого ліміти дозволили застосувати у Києві та Київській області графіки стабілізаційних відключень, проте вже 12 лютого "Укренерго" не надав обмежень для регіону.

Читайте також

У Києві повертаються на маршрути майже 350 тролейбусів і трамваїв

На початок