На Київщині у вівторок замірятимуть споживання електроенергії. Чи скрізь буде світло

На Київщині у вівторок замірятимуть споживання електроенергії. Чи скрізь буде світло

На Київщині у вівторок замірятимуть споживання електроенергії. Чи скрізь буде світло
Фото: Gettyimages

21 лютого за дорученням "Укренерго" у Київській області проводитимуть заміри споживання електроенергії. У цьому зв'язку в області не застосовуватимуть графіків відключень, повідомила компанія ДТЕК у Telegram.

Зазначається, що заміри допоможуть визначити актуальні показники споживання для більш точного формування лімітів. Однак через пошкодження мереж "Укренерго" в частині Бучанського, Фастівського та Обухівського районів можуть відбуватись стабілізаційні відключення за графіком.

З графіками вимкнень можна ознайомитися на сайті ДТЕК "Київські регіональні електромережі".

Що відомо про ситуацію з електропостачанням Києва та області

Через ремонтні роботи на електромережах 18-19 лютого у деяких районах Києва, а також на території Київської області можливі стабілізаційні вимкнення електроенергії.

Укренерго на одну добу, 17 лютого, скасував обмеження споживання електроенергії в Києві та проводило заміри потужності споживання електроенергії, щоб визначити актуальні показники. Тому у столиці світло не вимикали.

15 та 16 лютого світло у Києві не вимикали. За винятком районів, де був дефіцит пропускної спроможності мереж.

Згідно з графіком "Укренерго", Київщина мала бути зі світлом увесь день 10 лютого. Однак через російську повітряну атаку зранку на Київщині 10 лютого застосовували екстрені відключення. Пізніше столиця і область повернулися до стабілізаційних графіків.

Читайте також

На вулиці Києві поступово повертається електротранспорт. Його не було майже 2 місяці

На початок