У Києві відновили будівництво метро на Виноградар

У Києві відновили будівництво метро на Виноградар

У Києві відновили будівництво метро на Виноградар
Будівництво київського метрополітену на Виноградар. Фото: УНІАН

АТ "Київметробуд" відновило будівництво метро на Виноградар. Як зазначив керівник КП "Київський метрополітен" Віктор Брагінський в інтерв'ю ТСН, один тунель між станціями "Мостицька" та "Сирець" збудований.

За його словами, АТ "Київметробуд" з початком війни повідомив представникам метрополітену щодо унеможливлення проведення робіт. Проте згодом генпідрядник все ж таки відновив будівництво.

Як зазначив Брагінський, на темпи будівництва впливає поточна ситуація, адже бригади будівельників і всі, хто залучений до забудови, під час повітряної тривоги повинні бути у безпеці. Крім того, нестабільне електропостачання уповільнює робочий процес.

"Сьогодні дуже важко назвати чіткий термін закінчення робіт. Бо неможливо спрогнозувати навіть те, що буде завтра. Але можу сказати, що зараз генпідрядник зосередив роботу над тими ділянками, які потребують першочергового виконання робіт", — сказав Брагінський.

Він розповів, що на відкритих ділянках є котловани, і якщо їх залишити відкритими, то через щільне будівництво поруч, вони просто можуть обвалитися.

"Насамперед потрібно ліквідувати техногенну небезпеку – закріпити вже збудовані тунелі і накрити їх, а потім перейти до будівництва другого тунелю від станції "Мостицька" до станції "Сирець", — додав очільник столичного метрополітену.

Ескіз станції метро "Мостицька"
Ескіз станції метро "Мостицька". Фото: УНІАН

Посадовець зазначив, що один тунель між цими станціями довжиною 1 249 метрів вже збудований, тепер потрібно побудувати другий. Як і раніше, його будуватиме прохідницький щит "Галина", сказав Брагінський.

У Києві відновили будівництво метрополітену на Виноградар
Тунелепрохідницький комплекс “Галина”. Фото: Київметробуд

Що відомо про будівництво метро на Виноградар

У лютому 2020 року СБУ викрила механізм заволодіння бюджетними коштами, виділеними на будівництво метрополітену на житловий масив Виноградар у Києві.

У листопаді 2021 року Київська прокуратура повідомила, що хоче стягнути з підрядника будівництва метро на Виноградар "Київметробуд" 183 мільйони гривень через те, що компанія використовувала гроші не за призначенням, поклавши на депозит 1,5 мільярди гривень.

У середині січня 2020 року в ПАТ "Київметробуд" заявили, що термін завершення будівництва станцій метро "Мостицька" та "Проспект Правди" відкладається на кілька місяців, можливо, навіть на рік. Після цього мер Києва Віталій Кличко заспокоїв, що будівництво метро на Виноградар іде за графіком.

Згодом стало відомо, що Печерський райсуд Києва арештував банківські рахунки "Київметробуду" в рамках кримінального провадження для запобігання шахрайському заволодінню бюджетними коштами посадовими особами цього ПАТ та підконтрольних підприємств під час будівництва ділянки Сирецько-Печерської лінії метро від станції Сирець на житловий масив Виноградар з електродепо у Подільському районі.

Вартість будівництва двох станцій – близько 6 млрд грн, з них місто уже виділило 4 млрд грн. Планується, що дві нові станції перевозитимуть понад 90 тисяч пасажирів на добу. Довжина ділянки метро для двох нових станцій – 3,7 кілометра.

У листопаді 2022 року Господарський суд Києва ухвалив рішення про стягнення з АТ "Київметробуд" 139 090 410,96 гривень на користь територіальної громади міста за невиконання умов договору. Генпідрядник подав апеляцію, проте програв і її.

Читайте також

У КП "Київський метрополітен" пояснили, чому під час тривоги працює електричка, а рух метро обмежують

На початок