У Броварах школярі навчатимуться дистанційно. Коли саме

У Броварах школярі навчатимуться дистанційно. Коли саме

У Броварах школярі навчатимуться дистанційно. Коли саме
. У Броварах школи переводять на дистанційне навчання Фото: Суспільне (ілюстративне)

Школи Броварської громади Київської області тимчасово переводять на дистанційне навчання. Про це повідомив мер міста Ігор Сапожко у Telegram.

Зазначається, що такий формат навчання запроваджують через загрозу провокацій та можливих обстрілів російськими військовими.

В адміністраціі поінформували, що із 22 до 24 лютого включно заклади загальної середньої освіти Броварської громади переводяться на дистанційну форму навчання. Це роблять аби зберегти здоров"я та життя дітей і вчителів.

"Дитячі садочки працюють у звичному режимі",— йдеться у повідомленні.

Що відомо про дистанційне навчання у Києві та області

Заклади освіти Київщини з 10 до 14 жовтня працювали у дистанційному режимі. Це 649 закладів загальної середньої освіти та 623 заклади дошкільної освіти. Заклади професійної та фахової передвищої освіти з 11 жовтня до кінця цього тижня також займалися із використанням дистанційних технологій навчання.

У Києві закладам освіти рекомендували перейти на дистанційний формат роботи до 14 жовтня. Таке рішення ухвалили аби гарантувати безпеки учасників процесу і стосувалося воно закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти.

На Київщині із 17 до 21 жовтня, усі освітні заклади будь-яких форм власності — загальної середньої, дошкільної, професійної чи професійно-технічної та фахової передвищої освіти — мають продовжити працювати в дистанційному режимі. Таке рішення ухвалили під час засідання оперативного штабу Ради оборони Київської області.

На Київщині, станом на 16 лютого, дистанційно навчаються 53 заклади освіти. Зокрема 7 шкіл у Білоцерківському районі, по 2 у Бориспільському, Броварському та Фастівському районах, 16 — у Бучанському районі, 9 — у Вишгородському та 15 — в Обухівському. По одному закладу працюють у змішаному форматі у Фастівському та Вишгородському районах.

Читайте також

На Київщині облаштували понад тисячу укриттів у навчальних закладах

У лісі на Київщині знайшли протитанкову гранату

Байден приїхав до Києва, США оголосили новий пакет допомоги Україні. 362 день війни. Онлайн

На початок