Київських учнів та студентів переводять на дистанційне навчання до кінця тижня

Київських учнів та студентів переводять на дистанційне навчання до кінця тижня

Київських учнів та студентів переводять на дистанційне навчання до кінця тижня
Фото: Суспільне

У Києві закладам освіти рекомендовано перейти на дистанційний формат роботи до 14 жовтня. Про це повідомляє Департамент освіти і науки КМДА.

Зазначається, що рішення про дистанційне навчання ухвалили задля гарантування безпеки учасників процесу і стосується закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти.

Водночас у КМДА наголосили, що на час дистанційного навчання укриття, розташовані у закладах освіти, будуть відкриті для всіх мешканців під час повітряної тривоги.

Столична влада закликає містян не виїжджати в місто без гострої потреби, а також не нехтувати сигналами повітряної тривоги і одразу йти в укриття. Варто брати з собою теплий одяг, воду, запас їжі, зарядні пристрої для телефонів.

Що відомо

  • У понеділок, 10 жовтня, Київ та низка українських міст зазнала масованої ракетної атаки з боку РФ. У столиці, за даними міського голови Віталія Кличка, від обстрілів російських військ були пошкоджені загалом понад 70 об’єктів: 45 житлових будинків, 5 об’єктів критичної інфраструктури та ЖКГ, 6 закладів освіти (3 школи, 1 дитячий садочок, 2 будівлі позашкільного виховання), 2 заклади соціальної сфери, 6 закладів культури, 5 закладів охорони здоров’я, 2 адмінбудівлі.
  • Заклади освіти Київщини з 10 до 14 жовтня працюватимуть у дистанційному режимі. Про це повідомляє пресслужба Київської обласної військової адміністрації.

Читайте також

Посольство Казахстану в Україні, яке розташоване у Києві, можуть евакуювати

У Києві на бульварі Шевченка відновили рух транспорту

На початок