У Києві та області на вихідних можливі стабілізаційні відключення світла — ДТЕК

У Києві та області на вихідних можливі стабілізаційні відключення світла — ДТЕК

У Києві та області на вихідних можливі стабілізаційні відключення світла — ДТЕК
. Фото: УНІАН

Через ремонтні роботи на електромережах 18-19 лютого у деяких районах Києва, а також на території Київської області можливі стабілізаційні вимкнення електроенергії. Про це у Telegram повідомила компанія ДТЕК.

У суботу на частині Лівого берега та в Голосіївському районі можлива відсутність світла з 9.00 до 22.00. А в неділю з 8.00 до 13.00 застосовуватимуть стабілізаційні графіки у Голосіївському, Солом’янському, Дарницькому, Дніпровському районах.

Ознайомитися з графіками вимкнень можна на сайті ДТЕК "Київські електромережі".

Через ремонти на Київщині відключення світла можливі в частині Бучанського району. На вихідних електропостачання буде обмежуватись з 6:00 до 22:00. Графіки вимкнень можна подивитися на сайті ДТЕК "Київські регіональні електромережі".

Що відомо про ситуацію з електропостачанням у Києві та області

Укренерго на одну добу, 17 лютого, скасував обмеження споживання електроенергії в Києві та проводило заміри потужності споживання електроенергії, щоб визначити актуальні показники. Тому у столиці світло не вимикали.

15 та 16 лютого світло у Києві не вимикали. За винятком районів, де був дефіцит пропускної спроможності мереж.

Згідно з графіком "Укренерго", Київщина мала бути зі світлом увесь день 10 лютого. Однак через російську повітряну атаку зранку на Київщині 10 лютого застосовували екстрені відключення. Пізніше столиця і область повернулися до стабілізаційних графіків.

Читайте також

На вулиці Києві поступово повертається електротранспорт. Його не було майже 2 місяці

На початок