На вулиці Києві поступово повертається електротранспорт. Його не було майже 2 місяці

На вулиці Києві поступово повертається електротранспорт. Його не було майже 2 місяці

На вулиці Києві поступово повертається електротранспорт. Його не було майже 2 місяці
. Фото: Віталій Кличко/Telegram

Київ продовжує поступово відновлювати роботу громадського електротранспорту. У місті відсьогодні, 17 лютого, запрацювали ще 4 трамвайних і 19 тролейбусних маршрутів. Столиця жила без електротранспорту 56 днів.

Перелік маршрутів наводить пресслужба Київської міської державної адміністрації.

За даними КМДА, у місті вже відновлено роботу 50 тролейбусних маршрутів та 21 трамвайного.

У Київській міській військовій адміністрації зауважили, що відновлення руху наземного електротранспорту стало можливим завдяки зусиллям влади, енергетиків та ремонтних бригад.

"Ми подолали важку транспортну кризу. Відновлення стабільного життя столиці України — це ще один невеликий, але важливий крок до нашої майбутньої Перемоги", — зазначив начальник КМВА Сергій Попко.

Що відомо про зміни руху електротранспорту Києва

З 16 лютого у столиці відновили роботу 31 тролейбусний і 13 трамвайних маршрутів.

13 лютого в Києві відновили один тролейбусний маршрут: № 31 від вулиці Милославської до станції метро "Лук’янівська". 13 січня на двох маршрутах у столиці почали курсувати трамваї.

23 грудня у Києві через дефіцит електроенергії робота наземного електротранспорту столиці була припинена. Замість трамваїв і тролейбусів пасажирів перевозили автобуси.

20 жовтня по всій території України через пошкодження енергетичної інфраструктури внаслідок російських обстрілів запровадили обмеження на користування електроенергією. Як повідомив мер столиці Віталій Кличко, у четвер, 20 жовтня, з метою економії електроенергії в Києві на 21 із 38 тролейбусних маршрутів вийдуть автобуси.

Читайте також

Після інтеграції "Дії" та "Київ Цифровий" прискорився процес повернення авто зі штрафмайданчика

На початок