Укренерго змінює ліміти. Коли у Києві та області світло не вимикатимуть

Укренерго змінює ліміти. Коли у Києві та області світло не вимикатимуть

Укренерго змінює ліміти. Коли у Києві та області світло не вимикатимуть
. Фото: Уніан

Із 8 лютого будуть змінені ліміти споживання електроенергії. По кожній області в один із днів протягом двох тижнів не буде обмежень, а в інші дні можливі зміни у звичних графіках відключень. Це необхідно для того, щоб були проведені вимірювання фактичного споживання в кожній області.

Про це повідомляють в Укренерго.

Зазначається, що почергово у кожній області на один день повністю будуть зняті обмеження споживання.

"Оскільки в енергосистемі дефіцит потужності, спричинений російськими атаками, одночасно в областях, де не проводяться виміри в конкретний день, ліміти споживання можуть бути дещо знижені",— йдеться у повідомленні.

Енергетики пояснюють, таке дослідження потрібне, зокрема, через те, що значна кількість українців виїхала закордон або змінила місце проживання, а підприємства і бізнеси змінили умови своєї роботи або також переїхали. А зрізи, які проводе компанія, дадуть змогу зрозуміти, які обсяги електроенергії насправді потрібні для повноцінного нормального споживання електроенегії всіма користувачами в регіонах.

Згідно з графіком "Укренерго", Київщина має бути зі світлом 10 лютого, столиця — 17 лютого.

Але, у випадку чергових масованих ракетних обстрілів по енергетичній інфраструктурі, проведення режимних вимірів перенесуть до стабілізації ситуації, підсумували енергетики.

Що відомо про ситуацію з енергопостачанням Києва та області

70% і 60% складають ліміти електроенергії у Києві та області відповідно. Такі обмеження надали фахівці "Укренерго" на 8 лютого. Це дозволяє працювати в межах стабілізаційних графіків.

Через погіршення погоди навантаження на енергосистему збільшиться, тому енергетики анонсують впровадження аварійних вимкнень світла у Києві та Київській області. Але на 7 лютого прогнозували стабілізаційні відключення світла.

У НЕК "Укренерго" надали нові обмеження споживання електроенергії для Києва і області на 6 лютого. Вони діють з 06:00 по 24:00.

5 лютого очікувалось, що стабілізаційні відключення світла у столиці й області будуть діяти з другої половини дня. Однак через перевантаження мереж енергетикам довелося застосувати графіки відключень раніше.

З 14 січня після ракетної атаки РФ у Києві та області запровадили екстрені вимкнення електроенергії, які діяли до 18 січня. Згодом регіон повернувся до відключень світла за стабілізаційними графіками.

Зранку 26 січня через загрозу нової ракетної атаки у Києві та області знову почали застосовувати екстрені відключення. Того ж дня росіяни поцілили в енергетичний об’єкт на Київщині. 26 січня у Києві енергетики стабілізували енергосистему після чергової атаки РФ, тож столиця повернулася до стабілізаційних графіків. А в Київській області через значний дефіцит потужності 27 січня застосовували аварійні відключення світла.

Читайте також

Намети, буржуйки, генератор – Італія надала гумдопомогу для пунктів обігріву Києва

У "Київ Цифровий" хочуть змінити звук сповіщення відбою повітряної тривоги

Президент змінив голів у трьох областях, у ФРН схвалили постачання Україні 178 танків Leopard 1. 350 день війни. Онлайн

На початок