ДТЕК попередили про аварійні відключення світла в Києві та області

ДТЕК попередили про аварійні відключення світла в Києві та області

ДТЕК попередили про аварійні відключення світла в Києві та області
Електроопора. Ілюстративне фото: УНІАН

Через погіршення погоди навантаження на енергосистему збільшиться, тому енергетики анонсують впровадження аварійних вимкнень світла у Києві та Київській області. Про це йдеться у повідомленні ДТЕК.

Як зазначають синоптики, протягом наступних днів в Україну можуть повернутися морози, які вплинуть на енергосистему.

"Зазвичай такі погодні умови можуть призводити до збільшення навантаження на електромережі, через що збільшується ризик виникнення аварій", — йдеться у повідомленні.

"Укренерго" надав нові обмеження споживання електроенергії на 7 лютого. Для столиці на наступний день виділили 1147 МВт/вночі 768 МВт, а для області вдень 852 МВт/вночі 705 МВт

Переглянути графік для Києва.

Переглянути графік для Київщини.

Що відомо про ситуацію з енергопостачанням Києва та області

У НЕК "Укренерго" надали нові обмеження споживання електроенергії для Києва і області на 6 лютого. Вони діють з 06:00 по 24:00.

5 лютого очікувалось, що стабілізаційні відключення світла у столиці й області будуть діяти з другої половини дня. Однак через перевантаження мереж енергетикам довелося застосувати графіки відключень раніше.

З 14 січня після ракетної атаки РФ у Києві та області запровадили екстрені вимкнення електроенергії, які діяли до 18 січня. Згодом регіон повернувся до відключень світла за стабілізаційними графіками.

Зранку 26 січня через загрозу нової ракетної атаки у Києві та області знову почали застосовувати екстрені відключення. Того ж дня росіяни поцілили в енергетичний об’єкт на Київщині. 26 січня у Києві енергетики стабілізували енергосистему після чергової атаки РФ, тож столиця повернулася до стабілізаційних графіків. А в Київській області через значний дефіцит потужності 27 січня застосовували аварійні відключення світла.

Читайте також

Споживання енергії зростає, але відключення світла на Київщині поки за графіками — ДТЕК

На початок