У "Київ Цифровий" хочуть змінити звук сповіщення відбою повітряної тривоги

У "Київ Цифровий" хочуть змінити звук сповіщення відбою повітряної тривоги

У "Київ Цифровий" хочуть змінити звук сповіщення відбою повітряної тривоги
. Скріншот із відео КМДА

"Київ Цифровий" удосконалив налаштування сповіщень про повітряну тривогу у Києві. Пропонують обрати новий звук для відбою тривоги. Відтепер користувачі можуть змінювати гучність звуку, а також додавати сповіщення до списку критичних на IOS або закріплених на Android. Про це повідомили у КМДА.

"Щоб вирішити проблему користувачів, що іноді не отримують сповіщення про тривогу або отримують їх із затримкою через особливості операційних систем iOS та Android, розробники додали можливість увімкнути критичні або закріплені сповіщення", — йдеться у повідомленні.

Критичним сповіщенням на iOS надається найвищий пріоритет у системі та вони надходять зі звуком навіть у беззвучному режимі й у режимі "Не турбувати" ("Зосередження").

Закріплені сповіщення на Android завжди відображають актуальний статус тривоги "у шторці" повідомлень телефона. Тому користувач отримує сповіщення, навіть коли телефон у режимі енергозбереження.

7 лютого у Telegram-каналі "Київ Цифрового" стартувало голосування, де можна обрати хто із зірок шоу-бізнесу сповіщатиме про відбій повітряної тривоги в столиці.

Що відомо про застосунок "Київ Цифровий"

"Київ Цифровий" — мобільний застосунок, створений у 2021 році на заміну Kyiv Smart City. Додаток надає користувачеві можливість поповнювати зі смартфона транспортну карту, купувати QR-квитки, сплачувати за паркування, повертати евакуйовану автівку, отримувати сповіщення щодо послуг у сфері ЖКГ, голосувати за проєкти з благоустрою міста та електроні петиції.

Протягом 2022 року у застосунку "Київ Цифровий" з'явилося 7 нових функцій. Зокрема, підключено оплату банківською карткою та гаджетами з NFC на всіх маршрутах і видах комунального громадського транспорту, також у застосунку можна підписувати електронні петиції.

16 листопада Київ отримав нагороду "World Smart City Award Special Recognition" за міський застосунок "Київ Цифровий". Нагородження відбулося на конгресі Smart City Expo в Барселоні.

Читайте також

Мапа укриттів, електронні петиції, допомога армії. "Києву цифровому" виповнюється 2 роки

Через "Київ Цифровий" тепер можна подати заявку до контактного центру 1551

"Київ Цифровий" розіграв подарунки серед учасників акції "Таємний поштарик"

На туристично-культурному хабі Києва з'явились нові аудіогіди

На початок