"Київ Цифровий" розіграв подарунки серед учасників акції "Таємний поштарик"

"Київ Цифровий" розіграв подарунки серед учасників акції "Таємний поштарик"

"Київ Цифровий" розіграв подарунки серед учасників акції "Таємний поштарик"
скріншот з відео Київ Цифровий / Facebook

У міському застосунку "Київ Цифровий" завершилася акція "Таємний поштарик". Містяни відправили один одному 200 тисяч цифрових поштівок зі словами підтримки та теплими побажаннями, повідомляє пресслужба КМДА.

Усі користувачі, які з 20 грудня до 14 січня поділилися поштівками в соцмережах та вказали хештег #kyivdigital, взяли участь у розіграші 25 "торбинок світла". У цих торбинках — світловідбивна сумка-шопер, флікер і ліхтарик. Переможців обирали випадковим чином через random.org. Їхні імена команда застосунку опублікувала на своїй сторінці у Facebook.

Також до розіграшу доєдналася електропостачальна компанія YASNO.

Учасники, які створили привітання з побажанням світла, брали участь у розіграші одного з 50 енергоефективних наборів, зібраних експертами YASNO для ощадливого споживання електроенергії. Один набір містить запас LED-ламп різних видів, а також "розумні" розетки, які дозволяють запрограмувати ввімкнення/вимкнення електроприладів у потрібний час.

Переможці другого конкурсу отримають пуш-повідомлення у застосунку "Київ Цифровий" із інформацією, як отримати подарунок, зазначили у КМДА.

Що відомо про акцію "Таємний поштарик" у застосунку "Київ Цифровий"

20 грудня у міському застосунку "Київ Цифровий" запустили святковий сервіс – "Таємний поштарик". Її мета — об’єднати киян і додати підтримки кожному на свята. Щоб створити листівку, потрібно було вибрати таємний псевдонім і відправити привітання. Після цього система генерувала поштівку зі святковою ілюстрацією та мелодією "Щедрик".

29 грудня до акції приєдналась енергопостачальна компанія YASNO, яка підготувала для учасників енергоефективні подарунки.

Читайте також

Протягом року у "Київ Цифровий" з'явилося 7 нових функцій — КМДА

На початок