У Києві всі лікарні оснащені генераторами — КМДА

У Києві всі лікарні оснащені генераторами — КМДА

У Києві всі лікарні оснащені генераторами — КМДА
. Фото: КМДА

Всі медичні заклади Києва оснащені генераторами. Про це під час брифінгу повідомив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник.

За його словами, встановлювати генератори у столичних лікарнях почали ще 5 років тому.

"На сьогодні всі лікарні обладнані генераторами. Буквально минулого тижня ми закінчили обладнання генераторами системи швидкої допомоги. Не стільки обладнання, скільки, мабуть, переоснащення. Бо так чи інакше у нас резервні канали живлення були" — сказав Микола Поворозник.

Що відомо про забезпечення критичної інфраструктури Києва

42 котельні "Київтеплоенерго" мають можливість працювати на генераторах у випадку відключення електроенергії, повідомили у КМДА. Столиця продовжує цю роботу і планує усі котельні, потужність яких це дозволяє, оснастити альтернативними джерелами живлення.

Київ 2 січня отримав від Тайваню перші два генератори високої потужності (300–800 кВА) в межах виконання меморандуму. Загалом передбачається поставка 20 генераторів для живлення об'єктів критичної інфраструктури.

У грудні 2022 року за програмою міжнародної технічної допомоги USAID "Проєкт енергетичної безпеки" комунальне підприємство "Київтеплоенерго" отримав понад 130 генераторів.

9 грудня Київ отримав 49 генераторів та теплові гармати від Риги. Це гуманітарна допомога від латвійських партнерів, а 22 грудня — 9 потужних генераторів від міста-побратима Оденсе в Данії.

Читайте також

Київщина отримала майже дві сотні генераторів від ОАЕ

На початок