Скільки містян відвідали столичні "пункти незламності" — дані КМДА

Скільки містян відвідали столичні "пункти незламності" — дані КМДА

Скільки містян відвідали столичні "пункти незламності" — дані КМДА
. Фото: ДСНС України

Нині у Києві розгорнуто більш як 500 "пунктів незламності". За весь період функціонування ними скористалися понад 23 тисячі киян. Про це повідомив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник в ефірі національного марафону "Єдині новини".

За його словами, практично усі пункти працюють цілодобово, окрім тих, які розташовані на тимчасових базах відповідального бізнесу. "Це — додаткові "пункти незламності", де можна підзарядити телефони, але вони діють лише в той період, коли працює відповідний магазин, аптека чи інші якісь заклади", — розповів представник КМДА.

Як зазначив Поворозник, значна кількість "пунктів незламності" розташовані у школах. До них під'єднані оптоволоконні кабелі, тому в більшості об'єктів працює звʼязок, навіть якщо у районі немає світла.

Представники столичного бізнесу теж відкривають у себе "пункти незламності". Наразі підтверджено діяльність понад 150 пунктів.

"Це — продуктові магазини, поштові відділення, банки та відповідні установи. Ми їх консультуємо, дивимося та регламентуємо їхню роботу", — додав перший заступник голови КМДА.

Автор: Юрій Свиридюк.

Що відомо про "пункти незламності" у Києві

Після масованого обстрілу військами РФ 23 листопада в Україні почали розгортати "пункти незламності". Це місця, де в разі тривалого відключення світла через обстріли, людина може підзарядити мобільні пристрої, зігрітись та випити гарячі напої. Пункти можна знайти на онлайн-мапі.

Залежно від умов, один "пункт незламності" зможе одночасно прийняти від 40 до 500 людей без обмеження часу перебування.

9 грудня Київ отримав гуманітарну допомогу від міста Рига — 49 генераторів та теплові гармати. Вони пішли на дооснащення тих об’єктів, які його потребують, зокрема й у пункти обігріву. Адже теплова гармата здатна обігріти достатньо велику площу.

21 грудня у центрі Києва відкрився "пункт незламності" від посольства Держави Ізраїль.

23 грудня у Києві відкрили ще 52 пункти обігріву. Вони оснащені генераторами та іншим необхідним обладнанням. Про це повідомив столичний міський голова Віталій Кличко.

Читайте також

Вулицями Ірпеня курсуватиме "автобус незламності"

На початок