Пункти незламності: як знайти найближче місце зі зв'язком та світлом

Пункти незламності: як знайти найближче місце зі зв'язком та світлом

Важливо
Пункти незламності: як знайти найближче місце зі зв'язком та світлом
Фото Кирила Тимошенка

Українців закликали подбати про себе та рідних, а також допомогти тим, хто потребує цього поряд. Також при значній перерві в електропостачанні активується робота "пунктів незламності" — це місця, де є електрика та інтернет. Про це повідомляє Суспільне.

Як повідомили в Укренерго, у всіх регіонах України відбуваються аварійні відключення після чергової масованої атаки Росії по Україні. Це необхідний крок для захисту електромереж від додаткових технологічних аварій та підтримки роботи енергосистеми.

"Ремонтні бригади разом з підрозділами ДСНС почнуть ліквідацію пошкоджень одразу по закінченню повітряної тривоги.Але через мороз та крижаний дощ в деяких регіонах аварійно-відновлювальні роботи на об'єктах, пошкоджених ракетами терористів, можуть тривати довше", — зазначили в Укренерго.

Українців закликали подбати про себе та рідних, а також допомогти тим, хто потребує цього поряд.

Також при значній перерві в електропостачанні активується робота "Пунктів Незламності", яких наразі в Україні налічується понад чотири тисячі. Там є електрика, мобільний звʼязок та інтернет, тепло, вода, аптечка.

Як знайти свій "пункт незламності"

Мапа таких пунктів по всій країні розміщена на спеціальному сайті. Вона постійно поповнюється новими адресами. На мапі є поле для пошуку "пунктів незламності" за конкретною адресою.

На сайті nezlamnist.gov.ua вже є спеціальна форма для представників бізнесу, які хочуть приєднатись і стати "Пунктом незламності" для українців.

Пункти працюватимуть обов’язково при всіх обласних та районних адміністраціях, а також при школах.

Що відомо

23 листопада Росія завдала чергового масованого удару по інфраструктурі України. Без світла опинилася більша частина країни.

Читайте також

Масована атака по інфраструктурі, визнання РФ спонсором тероризму, "пункти незламності". 273 день війни. Онлайн

На початок