У Києві за 3 місяці осені зафіксовано майже 10 тисяч порушень благоустрою

У Києві за 3 місяці осені зафіксовано майже 10 тисяч порушень благоустрою

У Києві за 3 місяці осені зафіксовано майже 10 тисяч порушень благоустрою
. За три місяці осені столична інспекція внесла понад 9800 приписів за порушення Правил благоустрою міста Києва Фото: КМДА

За осінній період інспектори благоустрою внесли понад 9800 приписів. Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації із посиланням на директора Департаменту міського благоустрою Тимура Ткаченка.

Зазначається, що за 3 осінні місяці 2022 року найбільше порушень інспектори зафіксували щодо розміщення МАФів, невивезеного сміття та несвоєчасного прибирання листя та снігу.

"За цей період зафіксували 2035 порушень щодо розміщення МАФів. Також внесли близько 2000 приписів щодо неприбраного сміття. За несвоєчасне прибирання листя було внесено майже 1350 приписів",— каже Тимур Ткаченко.

За його словами, оскільки перші морози та сніг почалися ще в листопаді, інспектори благоустрою також контролювали своєчасність прибирання снігу та накрижень. Адже від цього залежить безпека пішоходів.

Також в Департаменті зауважують, що відповідно до Правил благоустрою міста Києва, балансоутримувачі усіх форм власності мають утримувати свою ділянку в належному санітарно-технічному стані. Зокрема прибирати від снігу та ожеледі прилеглу на 10 метрів територію. За вказаний період було внесено майже 1200 приписів щодо цього порушення.

Що відомо

Після погіршення погодних умов у Києві інспекція з благоустрою посилено контролює прибирання вулиць столиці від снігу та льоду. Станом на 21 листопада було внесено майже 650 приписів за порушення Правил благоустрою.

Якщо підприємець ігнорує прохання прибрати територію, інспектор складає протокол про адміністративні правопорушення за ст. 152 Кодексу україни про адміністративні правопорушення. Кожен протокол тягне за собою накладення штрафу на суму від 340 до до 1700 грн.

Зранку 13 грудня на вулицях Києва долали ожеледицю 197 одиниць спецтехніки. Упродовж ночі працювали 139 одиниць техніки "Київавтодору", а вузькі тротуари, зупинки громадського транспорту та сходи оброблювали 190 робітників. Дорожники вночі прибирали сніг та оброблювали дороги, мости і тротуари протиожеледними засобами.

23 листопада у Києві випав перший сніг. Київська міська державна адміністрація повідомила, що комунальники почали обробляти тротуари протиожеледними засобами.

Читайте також

У Києві правоохоронці врятували жінку, яка разом із собакою провалилась під лід

Ранковий обстріл "шахедами", премія Сахарова, повернення українських військових з полону РФ. 294 день війни. Онлайн

На початок