Київські школи пильнуватиме Муніципальна охорона – КМДА

Київські школи пильнуватиме Муніципальна охорона – КМДА

Київські школи пильнуватиме Муніципальна охорона – КМДА
. Суспільне Луцьк

Усі столичні школи пильнуватиме "Муніципальна охорона" "Муніципальна охорона" – ветеранська комунальна організація, яка працевлаштовує учасників бойових дій після повернення з війни. Святошинський район стане першим, де вона запрацює. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Хоча школи обладнані тривожними кнопкам, таке рішення ухвалили для посилення безпеки в навчальних закладах. Охоронятимуть школи за рахунок міського бюджету. Щонайменше один представник охорони працюватиме в кожній школі міста.

"Взяття шкіл під охорону буде відбуватися поетапно. Наразі комунальна організація набирає нових співробітників та інструктує персонал, який відповідатиме за охорону в навчальних закладах", – розповів Мондриївський.

Що відомо

  • Мер Києва Віталій Кличко проінспектував готовність освітніх закладів до навчального сезону та наявність в них укриттів. 95% шкіл працюватимуть у змішаному форматі навчання — як очному, так і онлайн.
  • Загалом у Києві перебувають 60% дітей-школярів, 20% дітей знаходяться за кордоном, 20% — в інших регіонах України. Понад 4 тисячі дітей-переселенців уже прийняли школи та садки столиці. Їхня кількість збільшується.
  • У Київщині за навчальними закладами, які працюватимуть офлайн або за змішаною системою, закріплять наряди поліції. У разі обстрілів російськими військовими закладів освіти, вони прибуватимуть для надання невідкладної допомоги.
  • З вересня навчання можуть відновити лише у школах зі сховищами. Укриття повинні бути в кожному освітньому закладі Києва і Київщини, або у безпосередній близькості до них, і розраховані на всіх учнів та працівників.

Читайте також

У Києві повідомили про замінування шкіл

Київські школярі-призери олімпіад отримають щомісячні стипендії від міста

На початок