Наряди поліції будуть закріплені за школами, де навчатимуться офлайн — Нєбитов

Наряди поліції будуть закріплені за школами, де навчатимуться офлайн — Нєбитов

Наряди поліції будуть закріплені за школами, де навчатимуться офлайн — Нєбитов
Фото: Андрій Нєбитов, поліція Київщини, 17 березня 2022 року.

У Київщині за навчальними закладами, які працюватимуть офлайн або за змішаною системою, планується закріпити наряди поліції. У разі обстрілів російськими військовими закладів освіти, вони прибуватимуть для надання невідкладної допомоги.

Про це під час брифінгу повідомив начальник поліції Київської обаласті Андрій Нєбитов.

"Для тих закладів, які будуть працювати офлайн і за змішаною формою, вони будуть забезпечені нарядами наружної поліції, групами реагування патрульної поліції. У разі обстрілів, вони будуть першочергово їхати до навчальних закладів. Мета — надати первинну медичну допомогу, у разі необхідності забезпечити заходи евакуації та іншу необхідну допомогу", — сказав Андрій Нєбитов.

За його словами, з першого вересня 88 закладів освіти Київщини працюватимуть очно, 299 — за змішаною формою (позмінно офлайн і онлайн), 98 — дистанційно. Також за змішаною формою працюватимуть 22 заклади професійно-технічної освіти та 6 вишів.

Що відомо

  • У Київській області комісії щодо перевірки стану готовності укриттів у закладах освіти рекомендували до використання 1016 споруд. Йдеться про укриття в самих закладах освіти і про ті, що розташовані неподалік.
  • Навчання в Україні має розпочатися за можливості за графіком 1 вересня, при цьому захисні споруди, зокрема бомбосховища, мають бути підготовленні до використання в разі загрози, заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
  • З вересня навчання можуть відновити лише у школах зі сховищами. Укриття повинні бути в кожному освітньому закладі Києва і Київщини, або у безпосередній близькості до них, і розраховані на всіх учнів та працівників. Якщо неможливо забезпечити укриття для всіх, навчання має проводитися у кілька змін.

Читайте також

Бомбосховищ немає. Якими мають бути шкільні укриття і наскільки вони безпечні

Повітряна тривога під час уроку в школі — як діяти пояснює Міносвіти

Вторгнення Росії в Україну, день 188. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Вибір редакції

На початок